knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
42
hodnoceno 2

Obálka knihy Hodinář

Jeffery Deaver

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 04.12.2006

Jedné mrazivé prosincové noci, kdy na černé obloze nad New Yorkem září úplněk, jsou brutálně zavražděni dva lidé. Jejich trýznivou smrt doprovází cynická pachatelova vizitka: starobylé hodinky, které odtikávají poslední minuty života obětí.
Vyšetřování se ujímá Lincoln Rhyme se svým týmem. Na dopadení šíleného „Hodináře" má jen několik hodin, poněvadž pachatel dal jasně najevo, že další útok je jen otázkou přesně vymezeného času. Opravdu přesně vymezeného, protože právě posedlost časem nutí vraha plánovat každý zločin s přesností jemného hodinového strojku.
Lincoln postupně zjišťuje, že Hodinář možná není jen šílenec oddávající se vražednému běsnění, nýbrž mnohem úskočnější zločinec, než si kdo dokázal představit. V souboji dvou geniálních mozků čeká na čtenáře více zápletek a nečekaných zvratů než v předchozích Deaverových knihách - a také střetnutí s nejděsivějším a nejuhrančivějším zločincem, kterého kdy tento autor stvořil.
Kde koupit knihu Hodinář?

Originální název: The Cold Moon
Série: Lincoln Rhyme (7.)
Počet stran: 472
Původní cena: 249 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Jeffery Deaver
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hodinář
Dalimoni (85%)
přidáno přidáno: 29.02.2012 - 22:57
Typický styl, strhující první půle knihy, pak se ztrácí dech a z příběhu, který směřoval jasným směrem se vyvine úplně něco jiného. Deavera mám rád, ale konce knih (alespoň u této) mě většinou mírně zklamou, připadá mi to dost překombinované, každopádně ale vysoký nadprůměr, ale četl jsem od autora lepší knihy.
přidáno přidáno: 17.01.2020 - 11:39
Je to moje první knížka od tohoto autora. Docela bych souhlasil s Dalimoniho hodnocením. Navíc mi trochu vadilo, že v ději nastávaly zvraty, ke kterým nevedly žádné náznaky. Nebo jsem si jich nevšiml.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek