knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze

AntikvariátJak to funguje?

Antikvariát je místo, kde můžete prodat své knihy, nebo je naopak koupit od ostatních uživatelů. U každé knihy tak můžete vložit nabídku nebo poptávku. Váš inzerát tak uvidí všichni zájemci, kteří si prohlížejí detail knihy nebo seznam. Případnou koupi a podmínky si pak jednoduše domluvíte sami.

Za použití antikvariátu na rozdíl od jiných inzertních systémů, vůbec nic neplatíte. Váš inzerát se navíc zobrazuje přesně tam, kde má - to jest u záznamu dané knihy. Kromě inzerátů se vám navíc u každého záznamu ukazují podrobné informace z našeho systému.

Nabízím knihu k prodeji, chci vložit poptávku

Pro vložení nabídky musíte být zaregistrováni a přihlášeni. V antikvariátu u detailu knihy označíte nabídku, vyplníte popis a zadáte přibližnou cenu, za kterou knihu nabízíte. V popisu popište stav knihy, rok vydání, nakladatelství, případně podmínky prodeje. Podrobnosti o obsahu knihy, nebo o autorovi prosím nevyplňujte.

Sháním knihu, chci vložit poptávku

Pro vložení poptávky musíte být zaregistrováni a přihlášeni. V antikvariátu u detailu knihy poté označíte poptávku, vyplníte popis a zadáte přibližnou cenu, za kterou jste ochotni knihu koupit. V popisu můžete upřesnit své požadavky na stav knihy nebo rok vydání.

Jak odpovědět na inzerát?

Odpovíte kliknutím na ikonku dopisu u uživatele, jehož nabídka vás zaujala. Automaticky se vám převyplní zpráva pro uživatele, ve které si s ním už sami domluvíte podrobnosti ohledně nákupu knihy.

Co mám dělat když chci vložit knihu, která není v databázi?

Zaregistrujte se a přihlašte. Klikněte v levém menu na "nová kniha" a ověřte, zda-li již kniha není přidaná. Poté přidejte nový záznam a rovnou vložte novou nabídku či poptávku.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek