knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze

Jak to funguje?Knihi.cz je prostorem pro všechny čtenáře a jejich oblíbené knihy. Každý si u nás může založit svůj on-line čtenářský deník a vkládat do něj knihy dle libosti. Všechny přečtené knihy pak může hodnotit a své postřehy sdílet s ostatními čtenáři.

K čemu je to dobré?

Našim cílem je seznámit vás se zajímavými tituly, které by vám jinak unikly. Všechny údaje o knihách máme od podobně nadšených čtenářů, jako jste vy. Naše hodnocení a doporučení jsou proto mnohem reálnější, než žebříčky knihkupců nebo recenze v novinách.

Knihi.cz však nejsou pouze o knížkách, ale i o autorech a čtenářích. Pomocí naší databáze snadno zjistíte, který autor v dané kategorii nejvíce "fičí" a jak moc je našimi čtenáři hodnocen. Čtenářská sekce potom nabízí možnost seznámení se zajímavými čtenáři a jejich vytříbenými názory. Probudíme ve vás zvědavost - nikde jinde než u nás nebudete mít možnost procházet si cizí poličky s knížkama ;)

  • poznávejte zajímavé tituly, které vám unikly
  • podívejte se, jak si vedou knižní novinky
  • seznamte se čtenáři, kteří mají podobný vkus / úchylku ;)
  • prezentujte svou četbu na svých stránkách

Kde začít?

Pro budování svého čtenářského deníku a hodnocení knih, se u nás musíte zaregistrovat. Registrace je jednoduchá a nezabere vám více než pět minutek. Po zaregistrování budete ihned automaticky přihlášeni a vaše cesta do světa knih může začít!

Chci se registrovat

© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek