knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze

NápovědaJak začít?

Nejprve se zaregistrujte - odkaz najdete v pravém horním menu. Nechceme po vás zbytečné údaje, stačí když si vyberete požadované uživatelské jméno, heslo a zadáte email pro případnou ztrátu hesla. Ke svému profilu můžete přidat krátký text, ikonku a adresu vašich webových stránek.

Ihned po registraci budete automaticky přihlášeni - můžete ihned začít přidávat a hodnotit knihy, přidávat komentáře k jednotlivým titulům nebo vkládat nové knihy do systému.

Jak přidám knihu do svého seznamu?

Přidání již existující knihy do vašeho seznamu je velmi jednoduché. Stačí když u vybrané knihy vyplníte procentuální hodnocení 0 až 100%, podle toho jak s vám kniha líbila a potvrdíte tlačítkem "+přidat". Od této chvíle máte knihu ve svém seznamu (knihy -> moje). Pokud chcete můžete ke knize ještě přidat svůj vlastní hodnotící komentář.

Zadávejte pouze knihy v češtine, příp. ty, kde je čeština jedním z jazyků.

Jak vložím do systému novou knihu?

Pokud jste knihu, kterou si chcete přidat do svého seznamu nenašli, můžete ji rovnou vložit do naší databáze. Novou knihu přidáte kliknutím na odkaz v levém horním menu "nová kniha".

Systém vás neprve vyzve, abyste se ji pokusili vyhledat v naší databázi. Do vyhledávacího políčka zadejte její název nebo jméno autora. Pokud systém knihu nenalezne, můžete přidat nový záznam.

Do formuláře vložíte název knihy, jméno autora, vyberete kategorii a přidáte krátkou anotaci (popis obsahu). Pokud máte k diospozici obrázek obálky knihy, můžete jej rovnou vložit.

Po odeslání údajů tlačítkem "odeslat" se vám kniha rovnou zobrazí a vy si ji můžete rovnou přidat a ohodnotit do svého seznamu.

Co všechno vidím u každé knihy?

Co všechno vidím u každé knihy

© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek