knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
14
hodnoceno 1

Obálka knihy Příští oběti

Jeffery Deaver

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 14.06.2010

V dalším thrilleru Jefferyho Deavera se nesetkáte ani s Lincolnem Rhymem, ani s Kathryn Danceovou. Tento příběh je poněkud jiný…
Tentokrát vás autor pozve ke sledování drásajícího příběhu, na jehož začátku jsou dvě zkrvavené mrtvoly. Přibudou na konci dvě další?
Noční telefonát na tísňovou linku byl náhle přerušen. Šlo o omyl? Anebo se v odlehlé rekreační chatě stal zločin, který už nemohl být nahlášen? Policistka Brynn McKenzieová není sice zrovna ve službě, ale profesionální čest jí velí, aby se pokusila přijít věci na kloub. Za dveřmi chaty na ni čeká scéna jako z hororu. Dvě zkrvavené mrtvoly a k smrti vyděšená dívka, která Brynn oznámí, že vrazi jsou ještě stále v domě. Pokud chtějí přežít, musí okamžitě utéct. Ne, nemají dost času na to, aby se vrátily pro služební pistoli a telefon, kterým by se daly přivolat posily. Každá promarněná vteřina může být osudná, a tak se Brynn s Michelle vydávají na zběsilý úprk do temného hvozdu, který by jim za normálních okolností naháněl strach, ale nyní v něm doufají nalézt bezpečí…
V patách mají dva profesionální zabijáky, kteří se v lese sice také nevyznají, ale mají zbraň a velmi dobrý důvod, proč ty dvě ženské zabít: jsou totiž jediné, kdo by je mohl usvědčit z dvojnásobné vraždy.
Kde koupit knihu Příští oběti?

Počet stran: 400
Původní cena: 269 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Jeffery Deaver
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Příští oběti
Dalimoni (93%)
přidáno přidáno: 13.05.2011 - 00:23
Kniha je od první strany napínavá, čtenář je udržován v napětí až téměř do poslední strany. Jazyk je velmi čtivý, dost přímé řeči a i když jde o napínavý thriller, tak občas dialogy nepostrádají vtip. Určitě vřele doporučuji, kniha mě opravdu bavila a přečetl jsem jí za pár večerů. Při čtení knihy jsem to četl tak, jako bych se díval na film, který by byl určitě velmi zajímavý, pokud by ho natočili.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek