knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
16
hodnoceno 2

Obálka knihy Kříže u cesty

Jeffery Deaver

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 04.01.2010

Montereyský poloostrov zaplavil strach. U silnic se začaly objevovat kříže – nikoli ovšem jako pomníčky obětí nehod, ale jako zlověstné znamení z rukou vraha. Co kříž, to jeden člověk, který zemře velmi krutým způsobem jen proto, že vrahovi poskytl přístup k údajům o svém soukromí na internetovém blogu nebo na sociální webové síti. Složitý případ skončí na stole Kathryn Danceové, agentky z Kalifornského úřadu vyšetřování a odbornice na kinezickou analýzu. Spolu s kolegy sleduje stopy k problémovému teenagerovi Travisi Brighamovi, který při autonehodě zabil dvě středoškolačky a vysloužil si za to ostrou kritiku na populárním blogu. Vše nasvědčuje tomu, že Travis připravuje krutou odplatu pro ty, kteří ho na internetu zostudili – a podle jeho názoru mu tím zničili život. Kathryn Danceová a její tým čelí nejen Travisovi, který bravurně uniká díky počítačovým znalostem nabytým při hraní síťových online her, ale klacky pod nohy jim hází i místní politici, paranoidní rodiče a v neposlední míře i samotný blogger, který v závěru ohrozí nejen vyšetřování, ale i samotnou Danceovou…
Kde koupit knihu Kříže u cesty?

Originální název: Roadside Crosses
Počet stran: 450
Původní cena: 269 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Jeffery Deaver
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Kříže u cesty
Lucy (85%)
přidáno přidáno: 28.03.2010 - 14:00
Málem jsem uvěřila, že to bude mít tak triviální řešení...Nakonec to ale vzalo rychlý spád a konec mě překvapil, jak je to ostatně u Deavera obvyklé :)
jitulka (83%)
přidáno přidáno: 07.10.2010 - 10:58
Taky jsem si říkala,že je to nějak jednoduché na 450 stran,ale stejně mi to rozuzlení přišlo trochu absurdní,hlavně vraždění těch dívek,aby se to jako "hodilo" na někoho jiného.Po Sběratelovi kostí trochu nuda,až tedy ten konec měl trochu grády.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek