knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
36
hodnoceno 7

Obálka knihy Deník

Chuck Palahniuk

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 14.09.2006

Jste Peter. Ležíte v nemocnici v komatu po nezdařeném pokusu o sebevraždu. Vaší manželce, zhrzené absolventce výtvarné akademie, volají vaši bývalí zákazníci - lidé, kterým jste rekonstruoval residence, že jim doma něco chybí. Maličkosti jako koupelna, ložnice či obývací pokoj... Ale jak už tomu u Palahniuka bývá, pokoje možná nezmizely, vy jste možná sebevraždu nepáchal a vaše manželka zřejmě způsobí i nějaké to zmrtvýchvstání. To vše zabaleno v humoru nejčernějším.
Kde koupit knihu Deník?


zapln-lightdalší knihy autora Chuck Palahniuk
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Deník
KockoDan (85%)
přidáno přidáno: 14.09.2006 - 20:08
Zákusek pro Palahniukofily, vy ostatní si dejte radši tatranku.
přidáno přidáno: 14.09.2006 - 21:03
the LOL ;)
Marius (85%)
přidáno přidáno: 16.08.2007 - 12:48
S Haunted asi to najslabšie čo Chuck napísal, avšak i to trčí veľmi vysoko nad súčasnou literatúrou.
přidáno přidáno: 19.04.2008 - 21:36
Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na to, jak Chuck /Misty/ píše, ale pak to bylo fajn. Líbí se mi, jak do sebe na konci vše zapadne a člověk pochopí ^^
přidáno přidáno: 30.07.2009 - 14:05
přidáno přidáno: 11.01.2011 - 19:33
Po přečtení Pygmeje jsem nad Chuckem pomalu lámal hůl - a to patří mezi mé tři nejoblíbenější spisovatele! Nějak mi to však nedalo a přečetl jsem si Deník, snad s tím, že mu možná odpustím. A něco Vám povím, už se na něj ani trochu nezlobím. Dosud jsem měl za největší Chuckovo dílo Zalknutí, ale Deník se mu bezpečně vyrovná. Deník možná není tak vtipný, i když jsem se také hodně zasmál, ale vyrovná to na Chucka až neuvěřitelnou koncepčností. Když se během děje pomaličku odkrývá pointa, tak jsem ani nevěřil, že je Deník z palahniukova pera! A pak, že Chuck neumí čtenáře napínat! Tentokrát mě nezklamal ani konec, takže musím o této knize psát jen v superlativech. Komu přijde, stejně jako mě, název knihy trošku odfláknutý, tak po přečtení zjistí, že lepší název pro knihu být ani nemůže. Není deník jako deník(y). Chuck Palahniuk je pro mě rehabilitován a těším se, až si od něj zase něco přečtu.
orson (75%)
přidáno přidáno: 28.02.2011 - 11:47
Asi Chuck Palahniuk není zrovna můj šálek kávy. Docela dlouho mi trvalo než jsem se v ději zorientoval a zvykl si na způsob jakým je to napsané. Skoro mě to odradilo. Závěr jsem tak nějak tušil a tudíž mě nijak moc nepřekvapil. Ale byla to nakonec docela příjemná změna.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek