knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
37
hodnoceno 6

Obálka knihy Román pro muže

Michal Viewegh

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 19.10.2008

Rafinovaná kompozice, rychlý dějový spád, slovní a situační humor a v neposlední řadě i autorova schopnost empatie jsou už tradiční zárukou čtivosti jeho knih.
Tentokrát je k přednostem Vieweghova psaní nutno přičíst i nekompromisní ráznost, s níž v románu otvírá dveře „třinácté komnaty“ mužského světa. Dobovou kulisu románu tvoří autentické výroky bývalých i současných českých politiků a nejvyšších státních činitelů, které z této fiktivní „pánské jízdy“ chtě nechtě dělají trpký příběh nás všech…
Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství.
Kde koupit knihu Román pro muže?


zapln-lightdalší knihy autora Michal Viewegh
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Román pro muže
Mona (60%)
přidáno přidáno: 28.10.2008 - 19:53
Slabší Vieweghův článek.
přidáno přidáno: 19.02.2009 - 17:58
Mírně vulgární, ale takovej už Michal je:-).Tuto knížku mám dokonce i doma, a to se mi moc nestává-skoro všechny si půjčuji z knihovny.Takže pocta Pane autore:-)
přidáno přidáno: 10.06.2009 - 19:44
Ještě jsem je nepřečetla všechny, ale čekají na to u mě v knihovně, ale tahle bylo hrozná. Asi jsem spíš citlivější duše, přišlo mi to docela smutné a pro nás, kteří mají rádi ty lepší konce nebo aspoň nějaké to zadostiučinění to je docela zklamání. Nepotřebuji stoprocentní happy end, ale trošku mohl aspoň některé postavy ušetřit. Ze života to teda rozhodně je, protože tak by to asi dopadlo, ale v knížce k aktérům můžeme být snad přece jen shovívavější...
orson (70%)
přidáno přidáno: 27.12.2009 - 13:15
No už jsem čet od Viewega lepší... ale na druhou stranu si aspoň vybral netradiční zajímavou zápletku a bez hepáče. Pokud se vám tento román líbil, tak si zkuste přečíst pár knih od Párala.
Petkaa (70%)
přidáno přidáno: 15.08.2010 - 16:35
No, abych řekla pravdu, tak jsem mírně zklamaná! Začátek mě moc nechytil a konec mě trošku naštval :( Myslím, že mohl být trošku delší.
Gemini.V (60%)
přidáno přidáno: 09.12.2010 - 12:13
Knížka se mi vyloženě nelíbila. Připadala mi zbytečně vulgární a o ničem. Pak jsem viděla film s naprosto skvělými hereckými výkony a ten se mi líbil dost. Asi si knížku přečtu znovu!

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek