knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
40
hodnoceno 5

Obálka knihy Dokud tě nenajdu

John Irving

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 13.09.2006

Životní příběh Jacka Burnse. Jako čtyřletý putuje s matkou po přístavech Severního moře a snaží se vypátrat otce, který před nimi zřejmě úspěšně uniká. Jack v Kanadě chodí do dívčí školy, kam smějí i chlapci. V moři dívek se rychle rozvíjí jeho osobnost silně determinovaná sexem. Na vysoké hraje studentské divadlo, vyniká v ženských rolích. Zažívá strmou kariéru, slaví umělecké úspěchy, je bohatý, obletovaný kráskami. Smrt matky jeho pohled na život změní: zjistí, že příběh o hledání otce byl ve skutečnosti jiný. Otec neprchal, zoufale se snažil synovi přiblížit. Jejich setkání je překvapivé; Jack, který celý život jen hrál, začná autenticky žít... Irving srší nápady, vyvolává úžas a smích. Ať už jde o tatéry, lékaře, muzikanty, prostitutky, zápasníky, filmaře... román je plný věrohodných postav v realistickém prostředí a v reálných situacích.
Kde koupit knihu Dokud tě nenajdu?

Originální název: Until I Find You

zapln-lightdalší knihy autora John Irving
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Dokud tě nenajdu
marion22 (70%)
přidáno přidáno: 15.06.2007 - 07:23
Začátek se pro mě neuvěřitelně vlekl a už jsem se těšila, až bude Jack dospělý. Jinak slabší Irving. Zavání to překombinovaností a závěrečný happy end vyzněl trochu až moc groteskně i na Irvinga...
marta-b (30%)
přidáno přidáno: 21.03.2008 - 22:01
Bohužel jsem to nedočetla, bylo to na mě trochu moc silný kafe i když jinak jsem zatím od Irvinga skousla všechno :o/ Tahle knížka mě trochu zklamala, hrozně jsem se na ní těšila a pak je to jedna prasárna vedle druhý ...
Annik (75%)
přidáno přidáno: 31.05.2009 - 22:13
Musím říct, že je třeba překonat začátek. Nejdřív jsem myslela, že to bude jen erotická slátanina, ale nakonec mě to chytlo. Četla jsem během dlouhé nemoci :-)
somewhere (100%)
přidáno přidáno: 10.09.2009 - 18:15
Tohle byla snad nejtlustší kniha, kterou jsem kdy četla! Ale musím říct, že jsem se vůbec nenudila a osudy hlavních hrdinů jsem hltala od začátku do konce. Johnny se opět věnuje novému oboru - tetování - které spojuje s neočekávaným: vírou, varhanní hudbou, cestováním a vztahy hraničícími se zákonem. Super kniha!!
přidáno přidáno: 10.06.2011 - 14:18
Se všema komentářema musím souhlasit - ze začátku jsem se těšila až Jack vyroste ( držení penisu už mě trochu unavovalo) , silný kafe to bylo určitě , erotiky bylo také až až, ale přesto jsem to přečetla s velkým zájmem. Druhou půlku jsem přímo hltala a musím říct SKVĚLÁ KNIHA!! Irving je úžasný spisovatel a dokáže Vás vtáhnout do knihy a do svého bláznivého pošahaného světa.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek