knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
4
hodnoceno 1

Obálka knihy Vstupenka do ráje

Lenka Lanczová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 24.11.2011

Sympatická Laura, hlavní hrdinka nového románu, má na krku takřka čtyřicítku, manžela, dvě dcery, práci, která ji vysiluje, ale docela baví, a rodinu, která ji baví a občas taky pěkně vysiluje. Laura by mohla být spokojená a šťastná. A taky je. Skoro. Až na ten stereotyp. Všechno je pořád dokola, do práce, z práce, uvařit, vyprat, vyžehlit, zkontrolovat úkoly... Navíc „víkendové“ manželství s Tomášem, řidičem kamionu, za ty roky také trošku zevšednělo, horká vášnivá zamilovanost kamsi vyprchala a ve vztahu, vlastně docela stabilním a pěkném, Lauře něco chybí. A pak se objeví o deset let mladší Marek a rázem je všechno jinak. Život i sex je tak krásný, když si ho člověk umí správně užít!
Kde koupit knihu Vstupenka do ráje?

Počet stran: 304

zapln-lightdalší knihy autora Lenka Lanczová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Vstupenka do ráje
přidáno přidáno: 14.08.2012 - 10:53
Knihu jsem začala číst s velkým očekáváním. První kniha o starších hrdinkách se mi totiž velmi líbila, druhá trochu míň, tak jsem čekala, kam zařadím tuto. Začátek úžasně vtipný - hlášky malé Sofie, např.v zubní ordinaci, mě opravdu pobavily. Pak se ale děj najednou zlomil a já si celou dobu říkala "Holka ty jsi ale b..bá. Kdy ti to dojde?" Musím ale říct, že kniha je úžasně poutavě napsaná a děj se kromě hlavní zápletky, u které byl konec jasný od začátku, vyvíjel zcela překvapivě.
Hodnocení 70% jsem dala hlavně proto, že zápletka knihy je trochu pesimistická. Život není procházka růžovým sadem, ale takhle naservírované, hlavně s velkým přispěním hrdinky, to na mě zkrátka působí pesimisticky. Dějově se podobá druhé knize Milenky a hříšnici, akorát s tím rozdílem, že tady si vše zavinila hlavní hrdinka sama.
Knihu můžu doporučit všem, kteří mají rádi příběhy ze života.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek