knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
16
hodnoceno 5

Obálka knihy Manželky, milenky, zoufalky

Lenka Lanczová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 31.12.2009

V osmnácti měla Alexandra o svém budoucím životě jasné představy – věděla, co chce (žít si jako v pohádce po boku bohatého sexy manžela, vychovávat s ním dvě roztomilé, krásné a hodné děti a mít se skvěle), stejně jako věděla, co nechce (hlavně ne vzít si obyčejného chlapa a prožít banální život). Její kamarádky na tom byly dost podobně, všechny věřily, že ony budou těmi výjimkami, kterým se to podaří. Jsou přece mladé a krásné a mají všechno před sebou! Jenže... Za dvacet let od maturity ušla každá z šestice někdejších spolužaček a kamarádek dlouhý kus cesty a z růžových plánů zbyla víceméně hořkoslaná torza. Ze svých naivních představ musely hodně slevit - a beztak to není takové, jak by si přály. Báječní sexy chlapi s tučným kontem se buď nevyskytují, anebo dávno odspěchali za mladšími, některé z kamarádek jsou rozvedené, další se k tomu chystají... Alex (a nejen ona) znovu stojí na křižovatce a stejně neví, kam a jak dál, natož s kým, aby to za to stálo! Polovina života pryč, správní chlapi zadaní a ty děti taky jaksi nejsou až tak dokonalé... Přesto všechny doufají, že to vyjde. Když ne jednou, podruhé, potřetí... posté, a tak hledají dál a tam uvnitř si připadají pořád stejné - mladé jako tenkrát (jenom se nesmí koukat do zrcadla a stoupat na váhu...), s většími či menšími boulemi a šrámy uštědřenými životem možná banálním, ale tím jediným, co žijí tady a teď.
Kde koupit knihu Manželky, milenky, zoufalky?


zapln-lightdalší knihy autora Lenka Lanczová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Manželky, milenky, zoufalky
bai.Cerna (85%)
přidáno přidáno: 02.06.2010 - 20:09
Po dlouhé době jsem vzala do ruky ryze ženský románek (není to můj "šálek kávy"). Ale nelitovala jsem... Lehká, příjemná, úsměvná oddechovka.
Trina1 (95%)
přidáno přidáno: 31.12.2010 - 12:49
Velmi čtivá knížka, autorka popisuje různé životní situace tak přesně, že mám pocit, jako by to byl její příběh. Knížka se mi velmi líbila.
lemonka (25%)
přidáno přidáno: 10.06.2011 - 09:05
Obyčejný styl, takové lepší slohové cvičení. Četla jsem jen proto, že je to o knihovnici. Ale nebavilo mě to.
přidáno přidáno: 29.10.2011 - 08:17
Tuto knížku jsem si přečetla na doporučení, jinak Lanczová není můj styl, ale musím říct, že jsem se při čtení velmi pobavila. Jedná se o příjemnou oddychovku popisující různé situace ze života žen a mně nezbývá než potvrdit, že tak to zkrátka v životě chodí. :-) :-)
Dadula118 (50%)
přidáno přidáno: 31.10.2011 - 07:22
slabý příběh,nuda.Hodně slabá kniha

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Manželky, milenky, zoufalky | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek