knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
8
hodnoceno 2

Obálka knihy Milenky a hříšníci

Lenka Lanczová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 20.09.2010

Zatímco Ivana, dvaačtyřicetiletá učitelka češtiny, má skvělého manžela, tři dospívající děti, psa, kočku a rozsáhlé (a někdy hodně únavné) příbuzenstvo z manželovy strany – a také skoro nesplnitelný sen: mít aspoň pár dní sama pro sebe, prožít je v klidu, nejlépe v poloze ležmo, spát, číst si a o nic a nikoho se nemuset starat, Klára, osmadvacetiletá, štíhlá, krásná, svobodná a sexy, tráví většinu večerů i víkendů sama, pouze se svou sedmiletou dcerkou v bytě, kde je tak strašně ticho a prázdno. Netouží po dalším zklamání podobném tomu, jakého se jí dostalo od Klárčina otce (a na kterém je stále jaksi citově závislá).
Ivana s Klárou nemají nic společného, vlastně se ani neznají, každá žije svým životem – a tak by to asi zůstalo napořád, kdyby se Klára neseznámila s Viktorem a neukázalo se, že přece jen něco společného mají: Ivanina manžela.
Kde koupit knihu Milenky a hříšníci?


zapln-lightdalší knihy autora Lenka Lanczová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Milenky a hříšníci
přidáno přidáno: 29.10.2011 - 08:29
První knížka od Lanczové se staršími hrdinkami "Manželky, .., zoufalky" se mi líbila víc. Tahle mi až tak oddychová nepřišla. Nějak mi bere iluze o tom, že existují i skoro dokonalí manželé - jednoduše žádnému se nedá věřit. Jinak musím nechat, že spousta situací z knihy je reálných. Ale určitě doporučuji ke čtení - asi bude každý na tuhle knížku pohlížet jinak, podle toho v jaké se nachází životní situaci.
Dalimoni (92%)
přidáno přidáno: 15.12.2012 - 23:57
Čtivé, vtipné dialogy, klasické situace, které prožívají tisíce lidí (myslím tím ty rodinné trampoty s dětmi a příbuznými), k tomu příběh nevěry a plno sexu k tomu. Má první kniha od této autorky, i když vím, že píše hlavně pro ženy, tak se mi kniha líbila i když jsem opačného pohlaví :-). Taková pohodovka na dva večery.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Milenky a hříšníci | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek