knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Písky sakkáry

Glenn Meade

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 15.08.2008

Egyptská Sakkára roku 1939 si ještě může dovolit zůstat stranou okolního světa,který v předvečer neodvratné války připomíná přetopený kotel.Může žít bezstarostným,od reálného času odtrženým životem - a dva přátelé, američan Harry Weaver a v Americe narozený němec Johann Halder se mohou věnovat archeologickým vykopávkám a svádět přátelský boj o přízeň své krásné přítelkyně Rachel Sternové….
Z této idyly nezbylo v Sakkáře roku 1943 zhola nic.Káhira prožívá bezpečnostní opatření jako nikdy ve své letité historii,protože byla vybrána pro spojenecký summit,na kterém má Churchill s Roosveltem naplánovat a schválit invazi do Evropy.
Vybral si ji i Hitler a posílá na místo špičkové komando abwehru s cílem oba státníky zlikvidovat.Týmu velí major Halder a k misi je donucena i židovka Rachel Sternová,která je k tomuto účelu vyzvednuta z koncentračního tábora.
Americká vojenská kontrarozvědka však nespí a posílá na místo svého nejlepšího muže.Jmenuje se Harry Weaver a za úkol má zlikvidovat nepřítele,který kdysi býval jeho nejlepším přítelem.
Kde koupit knihu Písky sakkáry?


zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Písky sakkáry

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek