knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
1
Obálka knihy Černá Žlutá - 60 let litvínovského hokeje

Vladimír Novotný

kategorie sport
přidáno přidáno: 03.12.2006

První publikace, která v tak velkém rozsahu popisuje historii litvínovského hokeje. Na více než 400 stranách naleznete podrobně zpracované sezóny, profily hráčů, spoustu nepublikovaných fotografií, profil Ivana Hlinky a klubové statistiky.
V první velké kapitole Hráčská encyklopedie 1959 - 2005 přináší kniha na stovce stran profily, statistiky a zajímavé údaje o všech ligových hráčích Litvínova od roku 1959 do roku 2005, včetně fotografií.
Ve druhé velké kapitole Kronika hokejových sezón 1945 - 2005 najdete podrobný průřez každým z šedesáti litvínovských hokejových let, počínaje vznikem klubu a tím, co mu předcházelo, až do současnosti.
Samostatné zastavení zaslouží fotografie v knize. Každý rok je jimi bohatě dokumentován. Vesměs jedná o unikáty, dosud nikde nepublikované. Nechybí barevné fotografie už ze 70. let a také fota z archivu jednotlivých hráčů.
Další kapitola má výmluvný název Největší z Litvínovských a je věnována speciálně Ivanu Hlinkovi. Přináší rovněž dosud nepublikované fotografie a průřez celou hokejovou dráhou tohoto výjimečného hokejisty a člověka. Zachycuje Litvínov, Trenčín, Vancouver, Zug a další etapy působení.
V poslední kapitole najde čtenář na několika závěrečných stranách klubové Statistiky. Přehled nejlepších střelců, nejproduktivnějších hráčů, dále těch, co odehráli nejvíce sezón, zápasů... Nechybí galerie litvínovských mistrů světa a hráčů NHL.
Kde koupit knihu Černá Žlutá - 60 let litvínovského hokeje?

Štítky: hokej

zapln-lightdalší knihy autora Vladimír Novotný
zapln-lightantikvariát
mailbox 007  shání do 1000 Kč [10.11.2012]
černá žlutá 60.let litvínovského hokeje

Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Černá Žlutá - 60 let litvínovského hokeje

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Černá Žlutá - 60 let litvínovského hokeje | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek