Černá Žlutá - 60 let litvínovského hokeje

První publikace, která v tak velkém rozsahu popisuje historii litvínovského hokeje. Na více než 400 stranách naleznete podrobně zpracované sezóny, profily hráčů, spoustu nepublikovaných fotografií, profil Ivana Hlinky a klubové statistiky.
V první velké kapitole Hráčská encyklopedie 1959 - 2005 přináší kniha na stovce stran profily, statistiky a zajímavé údaje o všech ligových hráčích Litvínova od roku 1959 do roku 2005, včetně fotografií.
Ve druhé velké kapitole Kronika hokejových sezón 1945 - 2005 najdete podrobný průřez každým z šedesáti litvínovských hokejových let, počínaje vznikem klubu a tím, co mu předcházelo, až do současnosti.
Samostatné zastavení zaslouží fotografie v knize. Každý rok je jimi bohatě dokumentován. Vesměs jedná o unikáty, dosud nikde nepublikované. Nechybí barevné fotografie už ze 70. let a také fota z archivu jednotlivých hráčů.
Další kapitola má výmluvný název Největší z Litvínovských a je věnována speciálně Ivanu Hlinkovi. Přináší rovněž dosud nepublikované fotografie a průřez celou hokejovou dráhou tohoto výjimečného hokejisty a člověka. Zachycuje Litvínov, Trenčín, Vancouver, Zug a další etapy působení.
V poslední kapitole najde čtenář na několika závěrečných stranách klubové Statistiky. Přehled nejlepších střelců, nejproduktivnějších hráčů, dále těch, co odehráli nejvíce sezón, zápasů... Nechybí galerie litvínovských mistrů světa a hráčů NHL.

www.knihi.cz