knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
20
hodnoceno 3

Obálka knihy Kroniky Amberu 1 - Devět princů v Amberu

Roger Zelazny

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 27.10.2006

Nekonečný je svět Amberu vrhajícího stíny, jejichž velkolepé odlesky vytváří všechny ostatní světy, včetně toho, v kterém žijeme. Nekonečný jako velkolepá tajemství, před kterými se nám, smrtelníkům, tají dech. Čím však je ve skutečnosti? Z jakých rozmarů by! stvořen? Jak obrovská musí být síla, hrající si s mocnými světy jako se zrnky písku? Otevírá se před vámi první z deseti kronik psané vládci nejmocnější říše vesmírů. Kronik plných fantazie a toho nejlepšího vypravěčského umění jakým se žánr fantasy může pochlubit. Od prvního okamžiku budete sledovat osudy rozvětvené královské rodiny, kde každý bojuje s každým. Uzavírají se prchavá spojenectví a prchavá nepřátelství. Každý ze členů rodiny vládne silami kouzel, magie a... nesmrtelností. První knihu otvírá Corwin, nadčlověk se ztrátou paměti, který se probouzí na nemocničním lůžku po těžké autonehodě. Netuší nic o svých příbuzných lačnících po „věčném trůnu", ani o cestě, na jejímž počátku se právě ocitl. Nevzpomíná si na „Logrus" ani na jeho protipól „Vzor". Navíc postrádá svůj balíček „trumfu", který by mu mohl pomoci překonat pasti nastražené neznámými silami.
Kde koupit knihu Kroniky Amberu 1 - Devět princů v Amberu?


zapln-lightdalší knihy autora Roger Zelazny
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Kroniky Amberu 1 - Devět princů v Amberu
kaminka (95%)
přidáno přidáno: 27.10.2006 - 08:44
Jedním dechem...fantastický svět...dlouho jsem přemýšlela kde je stínová země...;) zkuste alespoň jeden díl...pohádka..sen :)))
gaff (95%)
přidáno přidáno: 21.11.2006 - 11:54
Úžasný úvod do jednoho z nejzajímavějších světů fantasy? Cyperpunku? Sci-fi? Něčeho mezitím. První série Amberu je prostě skvělá!
keane1980 (90%)
přidáno přidáno: 16.03.2007 - 10:04
Jeden z nejlepších mixů sci-fi, fantasy a kdo ví čeho ještě. Skvělý nápad s jedním pravým a spoustou stínových světů a několika vyvolenými schopnými mezi nimi procházet...rozjíždí se to pomalu, ale postupně to nabere pořádné obrátky. Osobně mám nejraději část se soubojem na schodech, to nemá chybu!
Bezchybná oddechovka.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kroniky Amberu 1 - Devět princů v Amberu | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek