knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Extáze

Bertrice Small, Robin Schone, Susan Johnson, Thea Devine

kategorie ostatní
přidáno přidáno: 18.05.2010

V knize Extáze se Bertrice Small opět spojila se svými třemi kolegyněmi - Susan Johnson, Theou Devine a Robin Schone - předními americkými autorkami romantických příběhů, a z jejich spolupráce vznikla zajímavá sbírka obsahující čtyři romantické novely.

Dílo B. Small dalo celému souboru název. Odehrává se v mytickém městě Kava, kde vládnou ženy a muži hrají jen podřadnou roli. Vládkyně pak smí vykonávat svou funkci jen tak dlouho, dokud se nezamiluje, a současná královna Kalida už vládne déle než všechny její předchůdkyně. Kuplířka Zenaida proto přivede do městna jako otroka prince Dagona, který vyniká duchem i tělesnými přednostmi, a doufá, že konečně dojde ke změně vlády.

Novela Susan Johnson se jmenuje Spoutaný a odhodlaný a přenese čtenáře do Anglie roku 1889. Markýz z Crewe, proslulý zhýralec a svůdník, už je unaven svým způsobem života a rozhodne se strávit zbytek života v celibátu. Cestou na venkov je však přepaden a unesen a krásná neznámá mu sdělí, že má od svého manžela, balkánského prince Marka, rozkaz zplodit dítě. Markýz se postupem času dozvídá, že princezna Sofia nesouhlasila se svým úkolem dobrovolně a oba milenci spolu uprchnou.

Temné touhy je název novely spisovatelky They Devine. Drue Caledonová si musí z donusení vzít Courtlanda Summervilla, ačkoli miluje jiného. Její manžel si však dokáže získat nejen nejprve její pozornost, ale postupně i pravou lásku.

Robin Schone je v knize zastoupena novelou Dámská rozkoš. Vypráví o plukovníku Robertu Coallym, který při hledání úkrytu před bouří zabloudil do cizího domu. Jeho majitelka Abigail Wynfredová právě četla knihu plnou lásky a erotiky a zatoužila prožít něco takového doopravdy. Plukovník pak udělá všechno, co je v jeho silách, aby se jí zavděčil a její představy pomohl naplnit.

Svižně napsané příběhy upoutají romantickým a senzitivním pohledem na lásku, její radosti a strasti.
Kde koupit knihu Extáze?

Originální název: Captivated

zapln-lightdalší knihy autorů Bertrice Small, Robin Schone, Susan Johnson, Thea Devine
Adora (75%), Čarodějka z Belmairu, Čas lásky (90%), Čistě hedvábná (35%), Ďábelská kráska (88%), Ďábelské svádění (80%), Dáma z obrazu (80%), Darebáky zbožňuji, Dcery dračího pána (85%), Divoká Jasmína (72%), Divoká láska, Divoká růže (89%), Divoška z hranice, Dočasná milenka (55%), Drahoušek Jasmína (70%), Gabrielova žena (80%), Intriky a láska (80%), Kadin, sultánova žena (80%), Koruna osudu, Královna stínů, Krásky, Lara, Láska znovu nalezená (80%), Má čarodějka (76%), Milenec (75%), Milovat znovu (84%), Moment překvapení (60%), Náhodný hřích (53%), Nalezení ztracené lásky, Nástrahy lásky, Nebezpečná svůdnice (79%), Nebezpečné radosti (50%), Nenadálé radosti (60%), Nevěsta z hranice (60%), Nevinná (80%), Nezdolná vášeň (67%), Okouzlené srdce, Oslnivá láska, Osudem pronásledovaná, Osudová noc (68%), Otrokyně lásky (84%), Pán soumraku, Pán z hranice, Philippa (85%), Podvedený vévoda (77%), Pokušení (20%), Poslední dědička (95%), Pouta vášně, Probuzení (100%), Proslulý svůdník (44%), Provinilé radosti, Půvabná vévodkyně (85%), Rosamunda, Síla vášně (37%), Skandální vztah (65%), Skotská nevěsta (80%), Skye O´Malleyová, Sladký hřích (63%), Smyslná vášeň (80%), Soukromá potěšení (75%), Stříbrný plamen (68%), Svůdkyně (73%), To srdce mé (45%), Tři podoby lásky (50%), Učitel lásky (62%), Vábivý jako hřích (53%), Vášnivá vdova (58%), Vášnivé radosti, Ve službách dámy (47%), Věčná láska (70%), Všechny sladké zítřky, Výchova lady Lucindy (70%), Vzdálené zítřky, Vzpomínka na lásku (60%), Zakázané radosti (57%), Zkažená holka (45%), Znovu a znovu (40%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Extáze

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek