knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
3
hodnoceno 1

Obálka knihy Hudba krve

Greg Bear

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 26.02.2010

Vergil Ulam byl géniem překračujícím hranice biologie. Pracoval na restrukturalizaci buněk lidského organizmu. Inteligentních buněk. Protože Genotron, firma, ve které pracoval, ukončila jeho revoluční vědecký program, Vergil se rozhodl navzdory všemu zachránit své životní dílo. Vybral si nejjednodušší a nejprostější způsob – umístil inteligentní buňky ve vlastní krvi.

Zpočátku jsou důsledky činnosti inteligentních lymfocitů skoro jako zázraky v malém: Vergilův zrak se vylepšil a on sám se stává vzorem zdraví a sexuální výkonnosti.

Ale pak se začínají dít velmi neobvyklé věci. Buňky se množí, postupně předělávají i ty „obvyklé“, a vytvářejí vysoce komplikovaná společenství. Vergil Ulman se stává jejich vesmírem. Vesmírem složeným z buněk. Buněk inteligentních, zkoumajících a experimentujících. Buněk, které velmi rychle odhalují existenci jiných lidí i „vnějšího“ světa. Buněk, které rozhodly, že teď je čas ZMĚN…
Kde koupit knihu Hudba krve?

Originální název: Blood Music
Počet stran: 320
Původní cena: 199 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Greg Bear
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hudba krve
orson (85%)
přidáno přidáno: 01.03.2010 - 11:12
První polovina knihy mi připoměla jeden z dílů seriálu Krajní meze, šel z toho mráz po zádech... Ale tam, kde v seriálu hlavní hrdina plný nanobotů umírá, se v knize děje něco jiného - najednou se celý styl mění, už nejde o hlavního hrdinu, ale o to, co se stane s lidstvem. Bylo to zajímavé počtení, ale ke konci už to bylo na můj vkus trochu moc abstraktní.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek