knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
7
hodnoceno 2

Obálka knihy Darwinovo rádio

Greg Bear

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 30.01.2009

Nečtěte to! Jste-li slabší povahy se sklonem k nespavosti, nečtěte to! Budete se bát! Protože… co kdyby se to stalo i vám? Co když se právě vám narodí dítě s dvaapadesáti chromozomy (a to už je vážně moc, když nám běžně stačí šestačtyřicet), dítě, které mluví od narození, ale raději se dorozumívá jinak… A které změní i své rodiče.

Darwinovo rádio je kniha plná napětí, strachu a hlavně příběhu, který se opakuje pokaždé, když náš mnohem chytřejší genom rozhodne, že nastal čas na inovaci lidské rasy.
Kde koupit knihu Darwinovo rádio?

Originální název: Darwin's Radio
Série: Darwin (1.)
Štítky: hard sci-fi
Počet stran: 608
Původní cena: 299 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Greg Bear
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Darwinovo rádio
zdenda (55%)
přidáno přidáno: 18.07.2009 - 12:45
Tak nudnou a únavnou knihu jsem již dlouho nečetl. Musel jsem se hodně přemáhat, abych to dolouskal. Prvních 95% knihy je popsáno den po dni a snad i po hodině a když se konečně začne něco dít, tak autor klidně skáče po měsících a pak dokonce po letech. Došli nápady? Je evidentní, ža je placen od slova a za tuto knihu musel mít honorář hodně vysoký. Další díl už prostě číst nebudu. A na závěr, několik dalších knih, které jsem od Beara četl, mě opravdu zaujaly.
Tygrik (80%)
přidáno přidáno: 21.05.2010 - 00:36
Musím přiznat, že místy na mě byla trochu zdlouhavá (a to nemusím moc akční knihy zase), čas od času mě nudily ty politické schůze a řeči, ale na druhou stranu mě, jakožto nadšeného biologa, bavily ty části, které se věnovaly popisům viru a vůbec genetiky obecně. Autorovo skákání chápu, protože jinak by to knížka musela mít kolem 2000 stránek, kdyby měl stejným způsobem popisovat těhotenství Kaye. Ale je fakt, že se mohl více věnovat tomu konci, i když to si asi nechal na pokračování..

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek