knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
19
hodnoceno 1

Obálka knihy Drasticky dojemný Dexter

Jeff Lindsay

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 12.07.2007

Dexter Morgan se ocitá pod velkým tlakem. Skutečně pro něj není snadné být etickým sériovým vrahem - zejména když se pokouší vyhnout neotřesitelnému podezření nebezpečného seržanta Doakese (který je pevně přesvědčen, že je Dexter vražedným maniakem... v čemž má pochopitelně pravdu). Při pokusu svést Doakese ze stopy musí Dexter sáhnout až na dno svého bezvadně fungujícího umění předstírat. Když právě nepracuje jako specialista pro analýzu krevních vzorků v oddělení miamské policie, tráví většinu volného času se svou spokojenou přítelkyní Ritou a jejími dvěma dětmi, popíjí pivo a pomalu se stává prvním světovým sériovým domácím povalečem. Ale jak dlouho si Dexter vydrží hrát na schovávanou, namísto na rozřezávání vrahů? Jak dlouho vydrží jeho Temný společník, než ho přinutí nechat téhle šarády a znovu osvobodit netvora uvnitř?
V čase zkoušek zasáhne náhoda. Napříč Miami si klestí cestu obzvláště zrůdný psychopat - muž, jehož zvrácený způsob vraždění bere dech dokonce i Dexterovi. Jak procitají Dexterovy temné choutky, jeho sestra Debora (čerstvě povýšená a ocelově tvrdá policistka miamského oddělení vražd) je do případu osobně zatažená. Brzy se ukáže, že takového netvora dokáže dopadnout pouze jiný netvor - ale ne dřív, než je unesen i jeho úhlavní nepřítel; teprve pak se může Dex naplno opřít do pátrání po nové hračce. Pokud ho ovšem nová hračka nedostane dřív...
Kde koupit knihu Drasticky dojemný Dexter?

Série: Dexter (2.)

zapln-lightdalší knihy autora Jeff Lindsay
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Drasticky dojemný Dexter
fayefaye (90%)
přidáno přidáno: 12.02.2010 - 12:40
Oproti prvému dielu niesom schopná pridať, ani ubrať na hodnotení. Rovnako kvalitné, pútavé, s klasickým dexterovským zmyslom pre sarkazmus a čierny humor. No a s typom mučenia, ktorý ma dokázal prekvapiť... a to je už čo povedať po všetkom,čo mám prečítané.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Drasticky dojemný Dexter | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek