knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
6
hodnoceno 2

Obálka knihy Intenzita

Dean R. Koontz

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 26.02.2009

Šestadvacetiletá Chyna Shepherdová se po půlnoci dívá z okna zalitého měsícem, protože první noc v domě rodičů své nejlepší přítelkyně v údolí Napa nemůže usnout. Její neklid se ukáže jako oprávněný. Do domu vnikl psychopat Edgler Foreman Vess s úmyslem pozabíjet všechny uvnitř. Vess, který se prohlašuje za „vraždícího dobrodruha“, je na světě jen proto, aby ukájel všechny své choutky, aby se nořil do prožitků, žil beze strachu, výčitek svědomí nebo jakýchkoliv omezení, aby žil intenzivně.
Chyna ví, jak přežít, je zocelená celoživotním bojem o bezpečí a sebeúctu. Teď ji čeká nejobtížnější zkouška jejího dosavadního života. Nejprve je jejím jediným cílem zůstat naživu – dokud se náhodou nedozví o Vessově příští zamýšlené oběti, kterou může zachránit jen ona. Hnána nově objevenou touhou po smyslu přesahujícím pouhou snahu přežít musí Chyna sebrat všechny vnitřní síly, aby zachránila onu mladou dívku vězněnou Vessem ve sklepě jeho domu na samotě… zatímco strašlivá hrozba Edglera Foremana Vesse nabývá každým okamžikem na intenzitě.
Kde koupit knihu Intenzita?

Počet stran: 324

zapln-lightdalší knihy autora Dean R. Koontz
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Intenzita
zdero (90%)
přidáno přidáno: 25.06.2009 - 17:41
Typický koontzovský příběh. Mladá žena s traumatem z dětství je svědkem vraždy přítelkyně a jejích rodičů. Poté co je vrahem odhalena, je nucena bojovat o holý život svůj i mladé dívky, kterou vrah vězní ve svém domě.
Ja7 (81%)
přidáno přidáno: 30.06.2009 - 11:29
Místy poněkud zdlouhavé a přespříliš popisné, ale jinak typicky napínavý Koontz: mladá žena s traumatickým dětstvím versus masový vrah. Téma zní sice otřepaně, Koontzovi se však podařilo vložit spoustu zajímavých, relativně originálních prvků. Psychika hlavní hrdinky je zpracována detailně, bohužel nikoliv tak přirozenou formou jak je tomu třeba u Stephena Kinga. "Intenzita" je přes veškeré mušky nadprůměrným thrillerem.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek