knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
4

Obálka knihy Bezmoc

Dean R. Koontz

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 12.03.2010

Autor bestsellerů Cullen „Cubby" Greenwich je šťastný muž a je si toho dobře vědom. Vede spokojený život se ženou Penny, autorkou a ilustrátorkou dětských knih, kterou nade vše miluje. Mají spolu šestiletého chlapce Mila stiženého notnou dávkou geniality, kterému přezdívají „Bubáček", a jejich domácnost doplňuje ještě psí kříženec Lassie.
Cubby ví, že nesmí dopustit, aby si svůj šťastný domov nechal zničit jednou negativní recenzí, i když jejím autorem je obávaný a trochu obskurní kritik Sherman Waxx. Přesto to však udělá a navštíví restauraci, kam Waxx pravidelně chodí. Chce spatřit toho, jehož nelítostný odsudek může rozhodnout o jeho bytí a nebytí.
Cubby je zděšen, když zjistí, co se skrývá za maskou sveřepého literárního kritika. Nepočítá ani s hrůzami, jež následují po vcelku nevinném setkání. Waxx rád kritizuje, sám ale kritiku nepřijímá. A dokáže zle naložit s těmi, kdo mu zkříží cestu. Následuje zoufalý, nelítostný souboj s psychopatem - nejen s ním - který usiluje o víc než jen o to, aby Cobbymu zničil život, a spisovatel poprvé v životě zažívá absolutní pocit bezmoci.
Dean Koontz nám předkládá strhující thriller, ve kterém zkoumá mimořádně ostrou hranici mezi tím nejlepším a tím nejhorším, co nalezneme v každém člověku, stejně jako anarchii prosvítající pod povrchem společnosti. Hrdina jeho nové knihy, příjemný, úspěšný otec rodiny, je zatažen do souboje s nepřítelem, plným neuvěřitelné zloby a nevraživosti.
Kde koupit knihu Bezmoc?

Originální název: Relentless
Počet stran: 335
Původní cena: 249 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Dean R. Koontz
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Bezmoc

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2023 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek