knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
10
hodnoceno 2

Obálka knihy Smrtící polibek

Karin Slaughter

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 19.01.2007

Bezstarostnou náladu na městském kluzišti ukončily dvě šokující události: na toaletě bylo nalezeno mrtvé novorozeně a na parkovišti došlo k prudké hádce mezi pubertální mileneckou dvojicí, při níž byla dívka zastřelena náhodně přítomným policistou. Zpočátku vládne přesvědčení, že mrtvá Jenny byla matkou odvrženého dítěte, ale brzy se ukáže, že je všechno jinak.
Patoložka Sára Lintonová nalezne na těle třináctileté Jenny známky dlouhodobého sexuálního zneužívání a rituálního sebepoškozování, v jehož důsledku nemohla porodit dítě. Co se zprvu jeví jako tragický, leč jasný případ, se postupně mění v děsivou tragédii, která otřese celým městem.
Policejní vyšetřování nejdříve naráží na hradbu mlčení, ale když zmizí sestra druhého aktéra tragické hádky na parkovišti, chlapec se rozhodne vypovídat. Z jeho slov je patrné, že Jennyina smrt souvisí se zločinem, jehož obludnost vyráží policistům dech. Musejí však jednat rychle, protože to, co se přihodilo Jenny, se může brzy opakovat...
Kde koupit knihu Smrtící polibek?


zapln-lightdalší knihy autora Karin Slaughter
Bez víry (88%), Démoni (76%), Fractured (90%), Genesis (89%), Hřbitov nadějí (83%), Kisscut (85%), Krásný holky (83%), Kriminálník (87%), Město policajtů (74%), Mozaika lží, Mrazivý strach (90%), Nic nebude jako dřív (91%), Pavučina (90%), Podlost (80%), Stigma (79%), Triptych (89%), Zběsilost (92%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Smrtící polibek
Lucy (98%)
přidáno přidáno: 29.05.2008 - 19:13
Dobré to bylo, líbilo se :)
Dalimoni (99%)
přidáno přidáno: 30.07.2011 - 00:53
Velmi povedená kniha, téma sexuálního zneužívání dětí i v rámci rodiny, příběh propracovaný, hlavní postavy pěkně vykreslené. Jedině co mi vadí, je, že hlavní zločinná postava nebyla dopadena :-(, ale jinak opravdu pěkně propracovaný thriller.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek