knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
7
hodnoceno 2

Obálka knihy Stigma

Karin Slaughter

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 19.01.2007

Na policejní stanici přijíždí soudní patoložka Sára Lintonová, aby si promluvila se svým bývalým manželem Jeffreyem Tolliverem. Poklidná návštěva se ale zvrhne v děsivou noční můru.
Do budovy vtrhnou dva ozbrojení muži, zabijí několik policistů a všechny ostatní zajmou jako rukojmí. Nikdo nepochybuje, že brutální dvojice zastřelí každého, kdo se jim pokusí zkřížit smrtící plán zlikvidovat Tollivera.
Zatímco se kolegové zajatých policistů usilovně snaží zjistit totožnost útočníků a vypracovat plán, jak zachránit rukojmí bez dalšího krveprolití, vyděšená Sára přemýšlí, proč si vrahové zvolili za cíl právě jejího bývalého muže. Vzpomíná, jak před dvanácti lety upravil důkazy z místa činu, aby kryl svého kolegu, podezřelého z vraždy. Sářina důvěra v manžela tehdy utrpěla vážnou trhlinu, ale mohla tato epizoda předznamenat i dnešní tragické události? Přišli se brutální zabijáci pomstít za hříchy minulosti?
Kde koupit knihu Stigma?


zapln-lightdalší knihy autora Karin Slaughter
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Stigma
přidáno přidáno: 30.05.2010 - 18:40
Čtvrtý román Karin Slaughter, který se mi dostal do rukou, a nutno podotknout, že zatím ten nejslabší dílek z celé skládačky. Návrat do minulosti Sáry a Jeffreye se moc nezdařil.
Dalimoni (89%)
přidáno přidáno: 22.08.2011 - 12:54
Souhlasím s Martinem, nejslabší z prvních 4 knih, které jsem postupně četl, i přesto vysoce nadprůměrné, čtivé, místy hodně napínavé a dramatické a přesun v čase do minulosti hlavních hrdinů mi až tak nevadil. Místy mě to až tak nebavilo, ale nakonec se to pěkně rozpletlo a zapadlo to přesně tak, aby to dávalo smysl. Hodnotím 89%.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek