knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
15
hodnoceno 3

Obálka knihy Koniáš: Muž na stezce

Miroslav Žamboch

kategorie fantasy
přidáno přidáno: 12.12.2008

Žádná stezka není neschůdná, žádná ulička příliš temná a žádné tajemství není zakopáno dostatečně hluboko, aby nestálo za to po něm pátrat. Mladý šlechtic na útěku se pod tlakem okolností mění z pronásledovaného štvance v silného muže spoléhajícího jen na sebe samotného – na svůj úsudek, oko, postřeh a zbraně. Projde kolem vás, aniž si ho všimnete, postavte se mu do cesty a bude to poslední chyba vašeho života. S přibývajícími zkušenostmi a zahojenými jizvami je stále osamělejší a obezřetnější; čím věrnějším společníkem je mu smrt, tím víc miluje a obdivuje život. Následujte ho do uliček špinavých měst, mezi chátru a spodinu lidské společnosti, projděte se po kroky tlumících kobercích luxusních rezidencí mocných jeho světa, vyšplhejte se do dech beroucích výšek velehor, zalykejte se vedrem v deštných pralesích nekonečných džunglí a bojujte o poslední doušek vody ve vyprahlých pouštích. Cesta je cíl.
Kde koupit knihu Koniáš: Muž na stezce?

Štítky: Koniáš
Počet stran: 544
Původní cena: 349 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Miroslav Žamboch
Agent JFK 1 - Pašerák (77%), Agent JFK 13 - Prokletí legendy - Dámská hra (88%), Agent JFK 14 - Prokletí legendy II - Hra gentlemanů (82%), Agent JFK 2 - Není krve bez ohně (80%), Agent JFK 22 - Vincent Vega (80%), Agent JFK 28 - Na vlastní pěst (82%), Agent JFK 3 - Meč a tomahawk (77%), Agent JFK 4 - Armády nesmrtelných (69%), Agent JFK 6 - Se smrtí v zádech (80%), Agent JFK 7 - Hořící andělé (83%), Armády nesmrtelných (60%), Bakly Anděl bez slitování, Bakly Holýma rukama, Bakly Návrat zabijáka, Bakly: Anděl bez slitování (84%), Bakly: Holýma rukama (89%), Bakly: Návrat zabijáka (80%), Basil Valašský vojvoda (70%), Basil: Valašský vojvoda (77%), Bez slitování (91%), Čas psanců (100%), Čas žít, čas zabíjet (84%), Dámská hra, Dlouhý sprint s ozvěnou (83%), Drsný spasitel (86%), Hitman (73%), Hitman Agent X-Hawk 01 (40%), Hra gentlemanů, Jennifer, Jennifer: Důl Quake (76%), Koniáš Konec vlka samotáře, Koniáš Muž na stezce (70%), Koniáš Vlk samotář, Koniáš: Konec vlka samotáře (83%), Koniáš: Vlk samotář (92%), Líheň (70%), Líheň 1 - Smrt zrozená v Praze (84%), Líheň 2 - Královna smrti (81%), Mark Stone: Meč proti sekeře (78%), Maverick Pěšec na odpis (70%), Maverick: Pěšec na odpis (81%), Meč a tomahawk (65%), Megapolis (77%), Na křídlech tornáda (81%), Na ostřích čepelí (88%), Není krve bez ohně (59%), Ostří oceli (89%), Pašerák (72%), Podhoubí smrti (80%), Poslední bere vše (86%), Predátoři (87%), Se smrtí v zádech, Seržant (84%), Soumrak světů (65%), Svůj svět si musíme zasloužit (88%), Vincent Vega, Visio in extremis (72%), Živí a mrtví (88%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Koniáš: Muž na stezce
orson (85%)
přidáno přidáno: 12.12.2008 - 15:13
Docela jsem se těšil na pokračování příběhu Koniáše, ale bohužel toto je jen sbírka povídek s tímto hrdinou...
Rowana (95%)
přidáno přidáno: 12.06.2011 - 15:04
Sice povídky, ale velice zdařilé a povedené.
přidáno přidáno: 19.04.2021 - 21:49
Nedávno jsem se rozhodl, že bych měl konečně poznat žánr Fantasy. I když jsem jako kluk čítával mayovky a verneovky a s dospívajícími dcerami jsem poznal Tolkiena – a to je už dávno, dál jsem nepokročil. Pročetl jsem si proto různé recenze a pro vysoká hodnocení jsem se rozhodl pro knihu Koniáš: Muž na stezce. Protože jsem se takto rozhodl v době coronaviru, musel jsem si knihy objednat a byl jsem překvapen, když mi tuto knihu přinesli z dětského oddělení a zvlášť poté co jsem se začetl a zjistil, že kniha je plná prostitutek, souloží a množství prolité krve, na které klouzal i hlavní hrdina. Později, když jsem se víc začetl a zjistil jak jednoduché a prostinké věty se zde používají, jak je jednoduchá celá kniha, tak jsem to dětské oddělení nějak vstřebal. Kniha je vlastně soubor povídek propojená osobou hlavního hrdiny. Jsem trochu rozpačitý z hlavní morální zásady Koniáše: své soupeře zabíjí, aby mu někdy později neublížili. Povídky jsou vlastně podle jednoho vzoru – mění se jen prostředí a vedlejší postavy, které budou zabity. Musím říct, že kniha se čte dobře, plyne klidně, bez překvapení a potřeby přemýšlet. Měsíc po přečtení jsem schopen si vybavit dvě situace. Takže největší předností knihy je to, že si ji za půl roku můžu přečíst znovu, protože si z ní nebudu pamatovat vůbec nic.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Koniáš: Muž na stezce | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek