knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
3
hodnoceno 1

Obálka knihy Infekce

Garry Birken

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 11.11.2008

Thriller z lékařského prostředí zachycuje drama lékařky, která na dětském oddělení americké nemocnice zápasí s výskytem smrtelných infekčních nemocí.

Začínající francouzská lékařka je na praxi v americké nemocnici, kde se za záhadných okolností objevuje u dětí náhlé onemocnění botulismem, morem a cholerou a je nepravděpodobné, že by se děti nakazily v rizikových oblastech. Lékařka začne mít podezření na bioterorismus. O její teorii nechce zpočátku nikdo slyšet, a tak pátrá na vlastní pěst. Postupně odhaluje další a další děsivé skutečnosti, ale to ještě netuší, že se původce vražedného plánu pohybuje v její bezprostřední blízkosti a využívá její profese ke svým šíleným cílům.
Kde koupit knihu Infekce?


zapln-lightdalší knihy autora Garry Birken
zapln-lightantikvariát
mailbox LenkaVozihnojova  nabízí za 120 Kč [20.09.2009]
nová jednou čtená

Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Infekce
přidáno přidáno: 06.01.2009 - 17:57
Infekce - Birken Gary
Před začínající lékařkou Annick Clementovou se rýsuje slibná profesní budoucnost, když jeden z jejích dětských pacientů onemocní záhadnou infekční chorobou. Přestože se zdroj nákazy nepodaří nalézt, chlapec zázrakem přežije. Postupně se objevují další podivné případy, což v Annick vyvolá nepříjemné obavy. Když se však obrátí na vedení nemocnice, její varování není vyslyšeno. Pochopení nepřichází ani ze strany přátel a nejbližších spolupracovníků: každý chce být s nadřízenými zadobře. Annick tedy musí jednat sama. Brzy zjistí, že se opravdu nejedná o náhodu, ale o promyšlené jednání. Postupně odhaluje další a další děsivé skutečnosti - ale to ještě netuší, že otec vražedného plánu se po mnoho let pohybuje v její bezprostřední blízkosti. ..

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek