77
![]() |
|
![]() |
Nikolaj Nosov![]() ![]() Nová dobrodružství Neználka a jeho kamarádů. Neználek, Knoflenka a Strakáček se s pomocí kouzelné hůlky vydají do Slunečního města. Jak už název napovídá, ve Slunečním městě je všechno dokonalé: stále svítí slunce, všechno funguje, všichni se na sebe usmívají, na každém kroku čekají noví přátelé, příjemná překvapení a spousta nejrůznějších vynálezů Kde koupit knihu Neználek ve Slunečním městě? |


Nabízím 100% stav kniha dohodou nabídněte
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!


Ty obrázky byly úžasné, obkreslovala jsem je pořád dokola. Ze všech tří Neználků mi tahle kniha přijde i nejlépe napsaná. Taková mile naivní utopie.
banter (60%)

Knihu jsem jako dítě nečetl, ale když o ní všichni básní, musel jsem ji zkusit. Mám z Neználka trochu rozporuplné pocity. Zdá se mi, že je to částečně morálně poučná historka (Neználek je trochu sobec, ňouma a vůbec) a částečně utopistická vize spokojené a technicky vyspělé společnosti.
Nebylo to špatné, ale svým dětem Neználka asi číst nebudu. Leda tu scénku s básníkem (kytka, lopata) z jiného dílu.
Nebylo to špatné, ale svým dětem Neználka asi číst nebudu. Leda tu scénku s básníkem (kytka, lopata) z jiného dílu.
kiddo (80%)

Moje nejoblíbenější část, to, co ve třetí části přeroste v neskutečná zvěrsta, se tady dá ještě označit za nevinný nákres utopistické společnosti.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.