knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
9
hodnoceno 1

Obálka knihy Vlhká místa

Charlotte Rocheová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 06.10.2008

Po malé „nehodě“ při vyholování svých intimních partií leží osmnáctiletá Helena v nemocnici na interně. Čeká na návštěvu rozvedených rodičů v naději, že by se snad u nemocničního lůžka své dcery mohli konečně usmířit. Zatím se však zabývá detailním líčením svých sexuálních postojů i praktik. Ošetřovatele Robina nechá fotografovat ony oblasti svého těla, jež je možno shlédnout v zrcadle pouze ve velmi krkolomné pozici. Kromě toho se věnuje své sbírce avokádových pecek, které jí poskytnou cenné služby i v sexuální oblasti. Díky svému vtipu a pravdomluvnosti se stává hvězdou nemocnice. Hovoří o věcech, na něž by se jiní neodvážili ani pomyslet.
„Vlhká místa“ jsou exkurzí k posledním tabuizovaným tématům současnosti. Charlotte Roche se ve svém románu odvážně, radikálně a provokativně bouří proti všeobecné hygienické hysterii a sterilní estetice časopisů pro ženy, proti standardizovanému pojetí ženského těla a jeho sexuality - a vypráví přitom nádherně divoký příběh dívky poživačné i zranitelné zároveň.
Kde koupit knihu Vlhká místa?

Originální název: Feuchtgebiete

zapln-lightdalší knihy autora Charlotte Rocheová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Vlhká místa
Schobul (75%)
přidáno přidáno: 21.12.2010 - 20:58
Každý z nás má nějakou malou, tajnou úchylku. Tahle devátenáctiletá slečna má to "štěstí", že je má snad všechny dohromady. Nebojí se popisovat i ty nejodvážnější myšlenky, které se jí honí hlavou, spoustu z nich rovnou provede komukoliv, kdo je zrovna poblíž. Některé pasáže jsou už trochu za hranou, ale jako celek se kniha čte poměrně dobře.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek