knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
1

Obálka knihy Zvěd v síti

Tom Grace

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 16.04.2008

Informace se o dnešní době staly tím nejcennějším a nejvynalézavějším předmětem obchodu a mezinárodní průmyslová špionáž představuje největší hrozbu pro ekonomickou bezpečnost pro každého státu . CIA na tuto hrozbu odpovídá po svém a věnuje se po svém odvážnému, přísně tajnému plánu , mají do světa vypustit nejdokonalejší prostředek sledování, jaký byl vytvořen...
Zvěd se potají a tiše plíží neviditelně po síti propojující počítače celého světa. Nashromažďuje, vyhodnocuje a předává svým pánům data. Jde o miniaturní, elektronický prostředek, který umí proniknout do nejlépe chráněných počítačových sítí na světě.. Nahrazuje tak práci stovky agentů. Rozbíhá se tak boj o to, komu se dříve podaří tuto techniku využít pro svůj prospěch. Uprostřed bitvy se ocitá i bývalý důstojník speciálního amerického vojska, přepadového komanda, čelit mnohému smrtelnému nebezpečí.
Poté opouští vojenskou službu, aby v klidu věnoval své úsilí a věnovat se doktorské práci, zkoumá zdánlivě neškodný technický problém, netuší, že se bude muset rozloučit se svými plány a přivádí Kilkennyho k FBI a CIA, postupně k lovu na hackery.

V roce 2000 vydalo nakladatelství BB art, překlad: Antonín Otáhal
Kde koupit knihu Zvěd v síti?

Originální název: Spyder Web

zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Zvěd v síti

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek