knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Dárkyně

Patrick Lynch

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 28.03.2008

V polotmě nad ní se něco otáčelo a vydávalo vrnivý zvuk. Musela to být kamera. Uvědomovala si, že její opuchlou tvář s poraněným rtem, připomínající nafouklý balon, pozorují na obrazovce.
Pokusila se vypláznout jazyk, ale příliš to bolelo. Co jí to udělali s ústy? V náhlé hrůze se chtěla posadit. Chvíli se bezhlavě snažila zbavit se pout a potom vykřikla. Vydechla a pokoušela se zastavit slzy, které se jí nepřestávaly řinout po tvářích. Otevřely se dveře a vstoupil Geiger a malou kazetou v ruce.
"Cathy, Cathy, Cathy..."
Byl to hlas morloka. Pohlédla mu do tváře. Jeho hluboko posazené tmavé oči byly skryty ve stínu.
"Co jste mi to udělali s ústy? "
Pokusila se zvednout ruce, ale měla je přivázané. Geiger se k ní skolonil
"Přestala jste se... ovládat, Cathy. Museli jsme vás přivázat. Jste velmi silná. "

Píše se rok 1995. Velká švýcarská společnost uvádí na trh právě vyvinutý převratný kosmetický přípravek. Kosmetický průmysl je náhle v ohnisku zájmu, všude kolem to vře.
A není divu. Společnost Mendelhaus objevila prostředek ke splnění toho nejdávnějšího ze všech lidských snů - snu o věčném, nepomíjejícím mládí. Trh s cennými papíry se po takové "bombě" ocitá vzhůru nohama, avšak Cathy Ryderové, pohledné mladé analytičce z Wall Street, se od jistého muže dostane zajímavých interních informací. Otázkou zůstává: Proč právě jí? Je snad Cathy nějak vyjímečná? Zdá se, že program genetického výzkumu Mendelhausu je něčím, co by mohlo změnit běh dějin, ale záhady kolem společnosti narůstají.
Cathy přijímá pozvání k prohlídce kliniky a výzkumného pracoviště Mendelhausu, ale zdá se, že všechno není, jak má být. Z váženého hosta se Cathy stává vězněm, obětí bezohledných ambicí a pokusným králíkem genetického výzkumu. Svět se pro ni mění v děsivou noční můru. Náhle hraje hlavní roli v tajném projektu, jehož důsledky pro celé lidstvo mohou být nedozírné. její přítel Mike má před sebou nelehký úkol: Vypátrat Cathy a odhalit zločinné praktiky Mendelhausu. cesta ke Cathyině záchraně se však zdá téměř nemožná, zvlášť poté co se objeví první mrtví. Není totiž nic, čeho by se člověk nedopustil pro peníze, a to, co jednomu prospívá, může se druhému stát nástrojem smrti.Kde končí posedlost vědou a kde začíná zločinnost?
Jaká je vlastně cena života?
Kde koupit knihu Dárkyně?

Originální název: The Annunciation

zapln-lightdalší knihy autora Patrick Lynch
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Dárkyně

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek