knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
10

Obálka knihy Kdo jsi

Mary Higgins Clarková

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 18.03.2008

Emily Grahamová, nadějná mladá právnička právě absolvovala bolestný rozvod a k tomu ji trápí neodbytný neznámý pronásledovatel. Aby změnila prostředí, rozhodne se opustit město Albany a přijmout místo ve velké firmě na Manhattanu.
Hledání kořenů ji zavede do letoviska Spring Lake. Okouzlená prostředím zde koupí viktoriánský dům, který její rodina vlastnila kdysi. Byl prodán po dávném záhadném zmizení Emilyiny příbuzné Madeline Shapleyové.
Nyní chce Emily starobylý dům renovovat. Všichni jsou však šokováni, když je při hloubení jámy na bazén objevena kostra mladé ženy. Jedná se o pozůstatky Marty Lawrencové, která ze Spring Lake beze stopy zmizela před čtyřmi lety. A vedle kostry leží článek z prstu jiné mrtvoly i s prstenem rodu Shapleyů...Emily nezbývá než pátrat po souvislostech mezi minulostí a dneškem, zvláště když krátce po sobě dojde k dvěma dalším vraždám a i ona sama je ohrožována ďábelsky rafinovaným zabijákem.
Podaří se jí odhalit vraha sto let neodhaleného? Pozná včas, kdo z příjemných obyvatel klidného přímořského městečka je cynický novodobý vrah? Mohl se původní pachatel po celém století vrátit v převtělení, aby dílo zkázy dokonal?
Kde koupit knihu Kdo jsi?

Originální název: On the Street Where You Live

zapln-lightdalší knihy autora Mary Higgins Clarková
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Kdo jsi

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek