knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
2

Obálka knihy Milostná píseň pro kočku

Nikola Tachecí

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 06.03.2008

Když dospělá žena miluje už jen svou kočku, asi s ní nebude něco v pořádku. To něco je celý svět sociální pracovnice Agáty: vyhořelý manžel, vzdalující se syn, ohrožené pracovní místo; strádání finanční i citové. Žena uvězněná v pasti na myši.
Pak její kočka skočí z balkónu na dvůr – a rovněž pod Agátou se najednou rozevře propast. Svůdná propast: její kočku zachrání neznámý muž, který má v sobě temnou hloubku, jež Agátu děsí i přitahuje současně. Vášnivý vztah, jenž s ním Agáta prožije, ji zavede nejen až do odlehlých oblastí Afriky – ale hlavně do té horké a tajemné džungle, již má většina z nás v srdci.

Najde Agáta v té džungli lásky ještě něco jiného než rozkoš? Než vinu, zradu a pomstu? Dokáže najít z té džungle cestu zpět k sobě samé? "Občas zvracím, občas jsem šťastná," charakterizuje svůj příběh Agáta s odhodlaným humorem, jehož se přidržuje i ve chvílích, kdy do ní život zatíná drápy jako kočka. "Píšu, aby mi nejeblo. Toť má konfese."

Milostná píseň pro kočku, první román dosud neznámé autorské dvojice, je stejný jako opravdový kočičí jazyk, když vás uprostřed noci olízne po tváři: něžný, horký, láskyplný – současně ale také až bolestivě drsný. Hledá lásku a krev, jako ty kočky na střechách.
Kde koupit knihu Milostná píseň pro kočku?


zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Milostná píseň pro kočku

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Milostná píseň pro kočku | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek