knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

Obálka knihy Vražedná aplikace

Robin Cook

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 11.04.2018

Systém zdravotní péče stojí díky rozvoji informačních technologií, nanotechnologií a genomiky na prahu obrovských změn, které naprosto předefinují roli lékaře. Jejich úlohu totiž převezmou chytré telefony, jež budou schopny diagnostikovat a léčit pacienty mnohem lépe než doktor z masa a kostí. Mobilní aplikace, která to všechno umožní, dostala jméno iDoc.
První setkní radiologa Georga Wilsona s aplikací, u jejíhož zrodu kdysi nevědomky stál, je ničivé - když se jednoho rána probudí, jeho snoubenka ležící vedle něj v posteli je mrtvá. George zjistí, že se účastnila testování iDocu, a když zanedlouho zemře několik pacientů, které na radiologii snímkoval a jenž se onoho testu účastnili také, zmocní se ho podezření. Je možné, že s iDocem nějak manipulují hackeři? A že se problémy s aplikací snaží zamaskovat americké vládní úřady?
Georg se pouští do nebezpečného pátrání, které může mít fatální důsledky nejen pro něj, ale i pro nespočet dalších lidí.
Kde koupit knihu Vražedná aplikace?


zapln-lightdalší knihy autora Robin Cook
Agonie (77%), Blízký konec (78%), Deformace (89%), Epidemie (85%), Horečka (83%), Chromozom 6 (80%), Infekce (83%), Invaze z galaxie (83%), Kóma (85%), Kořeny zla (79%), Kritický bod (53%), Krize (76%), Mozek (74%), Mutace (77%), Muž, který si hrál na Boha (76%), Nákaza (83%), Osudná léčba (86%), Planeta Interterra (86%), Sfinga (83%), Slepota (79%), Smrtelný strach (75%), Smrtící gen (76%), Stážista (84%), Šok (84%), Toxin (82%), Únosné riziko (88%), Záchvat (87%), Zákrok (53%), Známky života (85%)
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Vražedná aplikace

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek