knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
1
hodnoceno 1

Graham Lauren

kategorie biografie, paměti
přidáno přidáno: 27.12.2017

V této knize se herečka Lauren Graham pokusila na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za svým životem. Podělí se s vámi o úsměvné zážitky ze svého dětství, dospívání a přiblíží své herecké začátky až po dobu, kdy si pouštěla trailer k seriálu Famílie a ptala se sebe sama: "Jak jsi to vlastně dokázala?" Otevřeně mluví o tom, jak je složité žít v Hollywoodu single ("kdekdo se o mě bál, protože jsem byla sama tak dlouho"), o nabídce dublovat zadek i o zkušenosti coby porotce v projektu Runway.
V pasáži "Jaké to bylo, část první" se autorka vrací k maratonu zvanému Gilmorova děvčata a popisuje svou roli "rychle mluvící" Lorelai Gilmorové. Esej "Jaké to bylo, část druhá" odhaluje, jak se cítila, když se k této postavě po devíti letech vrátila a co to pro ni znamenalo.
Ale o Lauren Graham se dozvíte i další věci: třeba to, že se jednou snažila stát vegankou nebo že tříhodinové líčení před udílením cen nebylo rozhodně jejím šálkem kávy.
Kniha je doplněna osobními fotografiemi a výňatky z deníku, který si psala při nedávném natáčení pokračování Gilmorových děvčat.
Kde koupit knihu Rychleji mluvit nedokážu?

Originální název: Talking as fast as I can
Počet stran: 207

zapln-lightdalší knihy autora Graham Lauren
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Rychleji mluvit nedokážu
přidáno přidáno: 27.12.2017 - 14:03
Když jsem viděla název knihy, myslela jsem si, že celá bude o seriálu, který miluju a na který se podívám, kdykoliv ho dávají. Ale až teprve potom jsem zjistila, že je to i o něčem jiném. Seriál Gilmorovy děvčata jsou tam zmíněny v menší míře, než jsem čekala, ale i tak byla kniha celkem zajímavá.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rychleji mluvit nedokážu | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2020 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek