knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
15
hodnoceno 2

Obálka knihy Agent JFK 5 - Chladná hra

Tomáš Němec

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 23.01.2008

Rok 2050 byl rokem poslední jaderné války. Na dlouhá léta poslední války vůbec. Celoplanetární konflikt vyhladil takřka celou lidskou populaci a následný radioaktivní spad zapříčinil globální změnu klimatu. Nastala nová doba ledová… Stejně jako krysy se zbytky lidské rasy usadily v nových doupatech uvnitř železobetonových komplexů, které jediné přežily pokus o zničení planety Země. Vláda nad ledovými planinami opět připadla obrovským mastodontům a zákon silnějšího znovu nabyl svého původního významu. Do této paralelní budoucnosti je vyslán agent JFK, aby vypátral a objasnil záhadné zmizení zvláštního pracovníka agentury E.F. Zamrzlá Praha ale skrývá nejedno překvapení. Cesta po které se JFK musí vydat je plná intrik, násilí a apokalyptických vizí. Figury na šachovnici jsou však už rozestavěny a je jen na Kovářovi aby zahájil první tah, vedoucí k neodvratitelnému masakru. Tenhle svět si novodobí Pražané budou muset zasloužit. A hlavně zaplatit. Svou vlastní krví. Hektolitry vlastní krve…
Kde koupit knihu Agent JFK 5 - Chladná hra?

Série: Agent JFK (5.)

zapln-lightdalší knihy autora Tomáš Němec
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Agent JFK 5 - Chladná hra
přidáno přidáno: 06.09.2008 - 12:04
Že by se do tohoto dílu promítlo něco málo ze Žambochovo Drsného spasitele, konkrétně části ze zamrzlé Ostravy ? Možná, ale nakonec je to stejně jedno, tenhle díl je ve svém minimalismu skvělý. A navíc mám toto prostředí rád.
orson (80%)
přidáno přidáno: 04.01.2011 - 12:22
Příjemná oddechovka, jako vždy v této sérii se děj odehrává opět v úplně jiném prostředí, ale se stejným hlavním hrdinou. Až po dočtení jsem si všiml, že to napsal úplně jiný autor, než jsem si myslel.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Agent JFK 5 - Chladná hra | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek