knihi.cz
...váš on-line čtenářský deník!
knihy autoři čtenáři diskuze
4
hodnoceno 1

Obálka knihy Krása na prodej

Candace Bushnell

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 03.01.2008

Hrdiny románu jsou příslušníci newyorských horních deseti tisíc, obyvatelé světa, v němž nikdo není dostatečně bohatý, vybraně oblečený ani náležitě společensky postavený, aby si vydobyl pevné místo mezi mocnými v království médií a zábavy.
Janey Wilcoxová touží být na vrcholu. Poté, co se stává přední modelkou jisté významné agentury a získá si přízeň všemi obdivované lvice salonů, se konečně jí otevřou dveře do velkého světa. Ve snaze upoutat, okouzlit a stoupat výš po žebříčku slávy se účastní všech významných společenských akcí ve zdánlivě bezstarostné říši luxusních automobilů, filmových hvězd, mediálních magnátů a vztahů, jejichž smysl chápe pouze zasvěcený jedinec. V honbě za úspěchem nezná Janey nic jiného než povrchní známosti, jejichž cílem je oboustranný užitek a nejvyšší výhrou sňatek „z rozumu“ s vlivným a bohatým mužem.
Vypočítavé manželství se Seldenem Rosem, ředitelem televizního filmového kanálu, se však nevyvíjí podle jejích představ. Zatímco odmítá vzít na vědomí veřejné nařčení z prostituce a nedokáže pochopit nesouhlasný postoj manžela a jeho příbuzných, její sestra Patty čelí mediálnímu skandálu a přítelkyně Mimi krizi středních let. Janey se ale tak snadno nevzdá a po nemilosrdném pádu, kdy poníží i sama sebe, využije situace ve svůj prospěch a znovu se zařadí do pelotonu v neslavně vyhlášeném krysím závodu o majetek a slávu.
Kde koupit knihu Krása na prodej?

Originální název: Trading Up

zapln-lightdalší knihy autora Candace Bushnell
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Krása na prodej
Krteczech (30%)
přidáno přidáno: 11.04.2014 - 10:37
Tak nevím vlastně ani proč jsem knihu dočetla. Možná proto, že jsem se opravdu nudila, protože tato kniha ve mě opravdu nenechala žádný otisk. Jediné co jsem měla celou dobu na mysli bylo - bla bla bla. Občas sice čtu nějaké podobné knihy, po vážných tématech, abych si u nich odpočinula, ale tuhle bych nikomu nedoporučila. Možná je to tím, že se nezajímám o módu a životní styl popsaný v knize.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek