knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
15
hodnoceno 2

Obálka knihy Dokážete udržet tajemství?

Sophie Kinsella

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 14.11.2007

Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni – workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství.
Kde koupit knihu Dokážete udržet tajemství??


zapln-lightdalší knihy autora Sophie Kinsella
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Dokážete udržet tajemství?
Kavischka (80%)
přidáno přidáno: 18.04.2010 - 14:03
Tato knížka se mi osobně líbila nejvíce, od srdce jsem se při ní zasmála a věřte mi, že nejedenou. Doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout od těžšího čtiva:)
Pefka (100%)
přidáno přidáno: 04.03.2011 - 15:49
Někdy se vyplatí dát některým autorům druhou šanci. První kniha, kterou jsem se rozhodla od Sophie číst, byla Shopaholik za hranicemi. Po 50 stránkách jsem ji odložila. Hlavní hrdinka mi přišla strašně nesympatická. Dokážete udržet tajemství? je ale pro mě něco úplně jiného. Od prvních stránek jsem se smála a smála a skončila jsem až s poslední stránkou :) Nejvíc mě dostávalo, jak se všichni tvářili strašně chytře a na poradách trousili slova a větný spojení, kterým nerozuměli ani oni sami, natož pak někdo jiný. Navíc se opět ukazuje, že fakt, že je někdo neskutečně bohatý, ještě nutně neznamená, že sám sebe považuje za nějakého nadčlověka nebo, že k němu tak máme přistupovat my. Pořád je to jenom člověk, který má své chyby...a svá tajemství :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Dokážete udržet tajemství? | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek