knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy Sladký život

Katie Price

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 16.10.2012

Angel Summerová, fotomodelka, jejíž život se změnil díky manželově nevěře, hledá daleko od rodné Anglie štěstí v novém vztahu s hráčem baseballu Ethanem Taylorem. Hluboko v sobě však nese břímě mnohých tajemství i touhu, kterou světu nemůže ukázat.
Za oceánem pokračuje ve slibné kariéře, a i když se jí často zasteskne po rodném Brightonu, rodičích i přátelích, jež tam zanechala, nové zážitky, úžasná slunná Kalifornie, luxus, kterým je obklopena, a především malá dcerka, s níž v Ethanově domě žije, jí dávají na minulost postupně zapomenout. Prvotní zamilovanost se pozvolna mění v hlubší vztah a Angel je čím dál jasnější, že je třeba udělat za minulostí tlustou čáru.
Tlustou čáru – tak trochu přes rozpočet – jí však nachystá i osud a svede ji po klikatých cestách tam, kam už nechtěla vkročit. Cal, Gemma, Jez, Rufus, Tony, Loretta, Simone, Benny a mnozí další, to všechno jsou figurky na šachovnici jejího soukromého i profesního života v partii, která málem skončila patem.

Tento třetí díl série, první dva díly jsou Angel, a Čekání na lásku je zábavný a čtivý příběh, plný vášně a zrádných úskalí lásky.
Kde koupit knihu Sladký život?

Originální název: Paradise
Počet stran: 256

zapln-lightdalší knihy autora Katie Price
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Sladký život

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2021 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek