knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
7
hodnoceno 2

Obálka knihy Temná stezka

Åsa Larssonová

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 10.06.2012

Po svém posledním případu hledá Rebecka Martinssonová jen těžko cestu zpět k normálnímu životu. Klid nachází v Kurravaaře, rodné vesnici, kde se nastěhuje do domku po babičce. Z letargie ji vytrhne nabídka práce na státním zastupitelství v nedaleké Kiruně. Opravdu však Rebecka ožije teprve ve chvíli, kdy je na nedalekém zamrzlém jezeře nalezena mrtvá žena. Její tělo jeví známky mučení. Inspektorka Anna-Maria Mellaová ví, že se neobejde bez pomoci. Bude potřebovat dobrou právničku - a zná tu nejlepší...
Rebecka Martinssonová netuší, jak složitý případ má před sebou. Zavražděná žena zastávala klíčovou pozici v jedné mezinárodní těžební společnosti. Rebecka se záhy noří do spletitých záležitostí a intrik, v jejichž středu stojí majitel těžební společnosti, který měl s obětí rozporuplný vztah. Rebecka a Anna-Maria postupně pronikají do sítě tajemství, perverze a zločinu... ...a odkrývají temný příběh, v němž se kříží posedlost, ambice a zvrácená sexualita s osamělostí, nadějí a touhou. Mistrovsky odstupňované napětí dosahuje vrcholu v dramatickém rozuzlení, po němž nic nebude jako dřív.
Kde koupit knihu Temná stezka?

Počet stran: 356
Původní cena: 299 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Åsa Larssonová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Temná stezka
Dalimoni (88%)
přidáno přidáno: 20.07.2012 - 00:56
Třetí díl knih, ve které vystupují stejné postavy počínaje Rebeckou a dalšími. Tentokrát se z Rebecky stala státní zástupkyně, která pomáhá vyřešit případ vraždy, který nakonec odhalí obchody v Africe, financování převratů atd. Určitě by čtenář měl začít postupně v této třetí knize se autorka dost odkazuje na minulé dvě knihy. Jinak velmi chválím niterní myšlenky hlavních postav, v tom je Asa velmi dokonalá.
petricka2 (80%)
přidáno přidáno: 01.09.2013 - 14:15
Celkem dobrá knížka, ale četla jsem lepší kriminální romány. Možná, že bych se do knihy více ponořila, kdybych četla předchozí díly.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek