knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
7

Obálka knihy Dar moře

Diane Chamberlainová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 02.11.2007

Daria Catová dostala k jedenáctým narozeninám neuvěřitelný dárek. Při ranní procházce objevila na pláži za rodinným letním sídlem v Severní Karolíně opuštěné novorozeně. Pátrání po jeho matce se ukázalo marné, a proto se Catovi rozhodli děvčátko adoptovat.
O dvaadvacet let později Shelly vyrostla v přitažlivou, poněkud zvláštní ženu, nad kterou Daria, ač je poznamenaná tragickým zvratem v kariéře dobrovolné záchranářky a rozchodem se snoubencem, nepřestává držet ochrannou ruku. Když se však do poklidného městečka Kill Devil Hills vrací Dariin kamarád z dětství - nyní hvězda televizních obrazovek - Rory Taylor, aby o Shellyině případu natočil reportáž do svého pořadu o nedořešených záhadách, vzbudí u jeho obyvatel skrývanou i otevřenou nelibost.
Roryho všetečné otázky navenek soudržnou komunitou povážlivě otřesou - na povrch začnou vyplouvat prohřešky i hříchy, na které by všichni rádi dávno zapomněli.
Rory, zcela pohlcený pátráním po okolnostech zrození dítěte jednoho vzdáleného léta, kousek po kousku protrhává závoj tajemství. Konečné odhalení je mrazivé
Kde koupit knihu Dar moře?


zapln-lightdalší knihy autora Diane Chamberlainová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Dar moře

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek