knihi.cz
...nevíte co číst? Poradíme!
knihy autoři čtenáři diskuze
9
hodnoceno 6

Obálka knihy Deník jedné mrchy

Suzanne Hawleyová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 27.10.2007

Maggs učí dramatickou výchovu na dívčí střední škole a pilně navštěvuje psycholožku Alison, jež jí má pomoci vymanit se ze závislosti na bývalém příteli. Deník je součástí terapie, Maggs v něm popisuje neúspěšné pokusy získat zpět svého miláčka, trampoty ve škole i s kamarádkami a hlavně s pohledným školníkem, který ji irituje i přitahuje. A protože Maggs oplývá schopnostmi přitahovat trapasy a maléry, schází se nakonec se svou doktorkou v psychiatrické léčebně, obě jako pacientky. Drsnější obdoba Bridget Jonesové; naše hrdinka se ovšem netrápí dietami, jde jí jen a pouze o vztahy a milování. Docela vtipný debut australské autorky.
Kde koupit knihu Deník jedné mrchy?


zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Deník jedné mrchy
katuska (5%)
přidáno přidáno: 27.10.2007 - 15:26
Fujtajbl! Jak si vůbec někdo mohl dovolit TOHLE přirovnat k Bridget Jonesové! Takhle kniha je jedna velká ztráta času i peněz.
aagnesa (1%)
přidáno přidáno: 27.03.2008 - 13:34
Jedna, s prominutím, z nejblbějších knížek, které jsem kdy četla. S Bridget Jonesovou nemá absolutně nic společného a je plná vulgarismů.
Milicent (40%)
přidáno přidáno: 16.05.2008 - 11:34
To je fakt plná vulgarismů je...a protože jezdím hromadnou dopravou se studentkami středních škol i učnicemi tak vím, že to bude skoro z relity, ta je bohužel už horší, i já se ve svých padesáti¨ někdy dozvím někdy nová slovíčka, která ještě neznám...no, Mája Nováková to není, jako hooodně odpočinková četba to jde, znám horší a tváří se jako umění..
Miky_e (50%)
přidáno přidáno: 29.12.2008 - 13:20
Maggs je absolutní blbka... Některé scény jsou vtipné, jiné už ne... ale když znáte ve svém okolí někoho, kdo je přesně jako Maggs pak vám běhá i mráz po zádech... Jestli se chce někdo utvrdit v tom, jak se nechce nikdy nikdy v životě chovat...ať si přečte tuhle knížku...
přidáno přidáno: 14.01.2009 - 12:13
Mně se to vcelku i líbilo..ano, je to blbý..stejně jako většina takových knížek, ale..mezi slepými.. Bohužel musím souhlasit, že vtipné to někomu přijde až poté, co si najde na Maggs přirovnání v reálném životě.
přidáno přidáno: 04.04.2012 - 17:42

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek