knihi.cz
...máte něco rozečteného?
knihy autoři čtenáři diskuze
9
hodnoceno 2

Obálka knihy Hustej nářez

František Kotleta

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 10.08.2010

Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají. Říkají si Bratrstvo krve. Vyvolení, kteří se živí lidskou krví. Nikdy se však k sobě nechovali jako bratři. Desítky klanů spolu po tisíciletí bojovaly o moc a vládu nad lidmi, jejich územím a říšemi, jež vznikaly a zanikaly podle toho, jak ve své skryté válce vítězily jednotlivé klany. Dlouho se považovali za nejmocnější bytosti na světě.
Jenže svět, který znali, byl jen malou součástí vesmíru. Z jeho nekonečných dálek se vynořili Kartani, jimž se jejich vlastní svět zdál malý, a kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit. Invaze se cizincům podařila. Měli vyspělou techniku a zbraně, které ty lidské stonásobně předčily.
Jenže svět, který ovládli, už své vládce měl. A ti se, narozdíl od lidí, tak lehce podrobit nenechali...
Kde koupit knihu Hustej nářez?

Originální název: Hustej nářez
Série: Bratrstvo krve (1.)
Počet stran: 290
Původní cena: 290 Kč

zapln-lightdalší knihy autora František Kotleta
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Hustej nářez
orson (90%)
přidáno přidáno: 15.11.2011 - 16:03
Asi nejpodařenější a nejpodobnější "kulhánkovina", co jsem kdy četl - obdobné postavy (opět nesmrtelní upíři), záplatka (pomsta) a skvělé hlášky (oblíbená katana z té nejtvrdší ostravské oceli). Prostě jako z pera mistra českých akčních krváků - Kulhánka. Navíc to mělo i pěkné vysvětlení původu upírů. Skvělá oddechovka na jednu noc.
atajum (50%)
přidáno přidáno: 12.09.2012 - 11:44
Námět má opravdu veliký potenciál a knihy jsem se nemohl dočkat.Nicméně mě vělmi zklamala.Nechápu, jak tohoto autora může někdo přirovnávat k takovému mistrovi jako ja Jiří Kulhánek.Autor se evidentně snaží o nápodobu ale příliš dlouhé věty strídají několikaslovné což značně ubírá na čtivosti.Taky je tam zbytečně nmoho přirovnání které nabourávají svižnost děje jak ho známe z Kulhánka. Autor se taky vyžívá v líčení sexuálních scén což ohšem působí jako z béčkového filmu z 80 let. Shrnuto.I když jsem se na knihu těšil jako malý Jarda druhý díl si fakt nepořídím.
A nejpodařenější ,,kulhánkovinu,, vidím v Jaff cesta krve 3

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2018 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek