knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
0

Obálka knihy Půlnoční hvězda

Catherine Coulterová

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 09.08.2010

Elizabetu ještě bolí srdce z toho, že jí zemřel otec, a už ji čeká další rána: dozví se, že je chudá jako kostelní myš. Vypadá to, že bude trpěnou příbuznou v rodině lakotné tetinky. Kdo vlastně stojí za otcovým nešťastným koncem?
Z chudé příbuzné, která zůstala na krku hamižné tetě, se však stane Elizabeta Jamesonová-Fitzhughová doslova přes noc bohatou dědičkou majetku neznámého kmotra. Odrazí promyšlené nástrahy bratrance Owena, který by rád dosáhl toho, aby se Líza musela provdat právě za něho. Je totiž pevně odhodlaná vydat se z Anglie na cestu do Ameriky a pomstít se tam muži, kterého podezírá, že jejího otce zruinoval a dohnal ho tím až k sebevraždě. Nechá se právníkem poučit, jak má sama spravovat své finance, a pak se vypraví ve společnosti komorné Mary vstříc dobrodružství.
V San Francisku skutečně narazí na pohledného majitele dolů Delaneyho Saxtona, který má být za smrt jejího otce zodpovědný. Kupodivu se s ním seznámí a zjišťuje, že domnělý lump je oblíbeným a uznávaným členem místní komunity. Přesto se Líza nevzdá a přísahá mu rafinovanou pomstu. Má v plánu přimět Delaneyho, aby se do ní zamiloval a posléze si ji vzal za manželku. Jako přitažlivé ženě se jí to rychle daří. Hodlá ho nakonec dohnat až ke krachu. Jenže pomsta nemusí být vždy sladká a ne všechno je tak prosté, jak to na první pohled vypadá. Ani Amerika zlatokopů a indiánských kmenů není v půli 19. století právě bezpečná...
Kde koupit knihu Půlnoční hvězda?

Originální název: Midnight Star
Série: Star Quartet (2.)

zapln-lightdalší knihy autora Catherine Coulterová
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Půlnoční hvězda

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek