knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
3

S.M. Stirling

kategorie sci-fi
přidáno přidáno: 08.07.2010

Třetí kniha trilogie T2, která začíná tam, kde končí dvojice filmů Jamese Camerona a Williama Wishera Terminátor a Terminátor 2: Den zúčtování.

Začíná válka budoucnosti. Sarah a John Connorovi spolu s jejich přítelem, bývalým protiteroristickým agentem Dieterem von Rossbach, se skrývají na Aljašce, kde se snaží žít normálním životem. Ale ani na okamžik přitom nezapomínají na Cyberdyne Corporation a hrozbu Skynetu, počítačové inteligence předurčené zničit život takový, jaký jej známe. Roky strávili bojem s nimi a nyní věří, že Johnova láska Wendy stačila před svou smrtí upravit program Skynetu tak, aby se už nikdy nemohl dosáhnout sebeuvědomění. Možná, že lidstvo přece jen má šanci přežít...
Pak ale vláda Spojených států oznámí, že veškeré vojenské a komunikační systémy budou nadále řízeny supermoderním inteligentním počítačovým systémem Skynet.
Connorovi, kteří mají sotva čas upozornit svoje spojence, poznají, že Wendyina oběť byla marná - Skynet je aktivní, inteligentní a připravený eliminovat lidskou hrozbu jednou provždy. Nastává Soudný den v režii umělé inteligence a zkáza se jako epidemie rychle šíří po celé planetě.
V nukleární zimě, která nastane po prvním úderu, se náš svět úplně změní: z měst se stanou smrtící pasti sužované epidemiemi a hladomorem a neustále pročesávané vraždícími stroji: prvními lovci/zabijáky a terminátory T-90. Lidem nezbývá, než se pustit do zoufalého boje o přežití proti zdánlivě neporazitelnému nepříteli.
John Connor se ujímá svého poslání...
Kde koupit knihu T2: Válka udoucnosti?

Originální název: T2: The Future War
Série: T2 (3.)
Počet stran: 296
Původní cena: 229 Kč

zapln-lightdalší knihy autora S.M. Stirling
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy T2: Válka udoucnosti

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek