knihi.cz
...vaše on-line knihovnička!
knihy autoři čtenáři diskuze
11
hodnoceno 2

Obálka knihy Šaráda

Sandra Brown

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 25.09.2007

Populární hvězda televizního seriálu, Cat Delaneyová, prošla ve svém životě už mnoha zkouškami. Její dětství bylo poznamenáno smrtí rodičů a těžkou nemocí a nyní, v dospělosti, ji čeká další těžká zkouška - transplantace srdce. Aby Cat mohla žít, musel někde zemřít jiný člověk. Kdo to byl, jakým žil životem, co znamenal pro své bližní - to jsou otázky, na které Cat nezná odpověď, ale stále na ně myslí.
Rok po zdařilé transplantaci se vrací k práci v televizi a poznává muže, který ji velmi vzrušuje a jehož pečlivě ukrývané tajemství chce odhalit.
Někde však žije člověk, který hledá srdce milované bytosti a je přesvědčen, že srdce musí zemřít, aby milovaná duše došla klidu. Musí zemřít všichni, kdo dostali srdce v určitý den. Také Cat se to týká. Nejprve se jí ztratí léky, bez nichž by nemohla žít, potom dostane anonymní dopisy s výstřižky o smrti jiných lidí s transplantovaným srdcem. Pak už jen očekává útok - ale odkud?
Kde koupit knihu Šaráda?


zapln-lightdalší knihy autora Sandra Brown
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Šaráda
thrixie (100%)
přidáno přidáno: 17.07.2008 - 12:40
Výborná kniha, napínavá až do konce. A ten nečekaný konec. No super
Hannah2000 (100%)
přidáno přidáno: 05.08.2010 - 18:46
Velice napínavá kniha. Přečetla jsem jí takříkajíc jedním dechem. Zajímavá zápletka - nechybí ani krimi ani romantika. Při jejím čtení jsem si uvědomila, že život se s nikým nemazlí, ale záleží na každém, jak se na svět dívá. Zda vidí víc to dobré, nebo si stěžuje na to zlé - viz Cat a Alex. Potěšilo mě, že příběh má šťastný konec. Nakonec musím dodat, že dle mého to je jedna z nejlepších knížek od Sandry Brown.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek