knihi.cz
...čtenáři všech žánrů spojte se!
knihy autoři čtenáři diskuze
6
hodnoceno 1

Obálka knihy Osudová cesta

Kathy Reichsová

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 25.09.2007

Osudovou cestou se pro 80 lidí stal běžný let běžnou linkou – letadlo se z neznámých příčin zřítilo do lesů Smoky Mountains v Severní Karolíně. Nikdo nepřežil. Co se stalo a kdo za tím byl? Kdo byl důvodem takové tragedie – radikál ze Srí Lanky, manželka pojištěná na dva miliony, nebo snad důležitý svědek ve válce gangů? Pomalé, ale vysoce vědecké vyšetřování je teprve na začátku.

Na místo doráží i Tempe Brennanová, aby pomohla se zajišťováním a identifikací ostatků. Problémy jí začnou v momentě, kdy nedaleko místa neštěstí objeví opuštěný srub a kojotům ukradne lidskou nohu. V dobré víře, že patří někomu z obětí, ji zaeviduje a raději rovnou odnese, aby ji kojoti nesnědli docela. Za pár dní je ale anonymně obviněna z maření vyšetřování a vstupu na soukromý pozemek, a stažena z identifikačních prací. A to zrovna ve chvíli, kdy jí laboratorní výsledky ohlásily, že ta nalezená noha neodpovídá věkem ani rasou nikomu z obětí! Tak komu sakra patří a kdo proti Tempe poštval jejího šéfa i tisk?
Kde koupit knihu Osudová cesta?


zapln-lightdalší knihy autora Kathy Reichsová
zapln-lightantikvariát
mailbox lalaith  shání  [26.01.2008]

Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Osudová cesta
Meslinn (96%)
přidáno přidáno: 05.07.2009 - 16:21
Opět skvěle napsaná kniha. Soudní antropologie mi připadá hodně zajímavá a jsem ráda, že je v knihách Kathy Reichsové popsána tak, že to pochopí i laik.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek