knihi.cz
...brána do světa literatury!
knihy autoři čtenáři diskuze
8
hodnoceno 1

Obálka knihy Rasputinovo proroctví

Steve Berry

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 19.01.2010

Carské Selo, 1916. Podivínský kněz Rasputin pronáší během rozhovoru s carevnou Alexandrou mysteriózní proroctví: předpovídá vlastní smrt a varuje, že pokud ho zavraždí někdo z carových příbuzných, žádný člen Mikulášovy rodiny nepřežije následující dva roky. Předkládá vyděšené carevně vizi občanské války a Něvy plné krve, ale zároveň i naději na spásu. Znovuvzkříšení carské pokrevní linie je podle jeho slov podmíněno tím, že největší provinilec nahlédne svou vinu a dvanáct dalších viníků zemře…
Moskva, současnost. Atlantský právník Miles Lord přijíždí do Moskvy, aby se jako člen Carské komise pokusil nalézt osobu s romanovskou krví, jíž se podařilo přežít bolševický masakr a která by vahou svého původu dokázala zasáhnout do neblahého dění v dnešním Rusku. Snaha Carské komise se pochopitelně stane středem zájmu rozličných mocenských skupin, které se za pomoci podstrčených důkazů snaží prosadit vlastního kandidáta, jenž by následně sledoval jejich – povýtce neušlechtilé – cíle. A mezi tím vším kličkuje Miles Lord, který zjišťuje, že komusi jeho práce v Carské komisi vadí natolik, že se ho rozhodl zabít. Podaří se Lordovi rozluštit Rasputinovo proroctví a zároveň zůstat naživu?
Kde koupit knihu Rasputinovo proroctví?

Originální název: The Romanov Prophecy
Počet stran: 400
Původní cena: 239 Kč

zapln-lightdalší knihy autora Steve Berry
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Rasputinovo proroctví
přidáno přidáno: 24.03.2010 - 09:41
Knihu Rasputinovo proroctví, bych ohodnotil i více než 100 procenty, kdyby to ovšem šlo. Maximální napětí, zajímavá zápletka a spousta reálných historických událostí, které zapadají do textu, z něj dělají to nejlepší, co jsem do dosud od Steve Berryho četl. Doporučuji a těším se na další knihu od tohoto autora.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rasputinovo proroctví | trvalý odkaz | textová verze | RSS komentářů | RSS diskuze
© 2006-2022 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek