36
![]() |
|
![]() |
Michael Ende![]() ![]() Příběh o Bastiánovi, nesmělém a všemi spolužáky vysmívaném chlapci, „synovi nikoho“, zavede čtenáře do zvláštního světa. Je jím Fantazie a Bastián se do ní dostane skrze stránky neméně zvláštní knihy. Spolu s fantazijním chlapcem Átrejem – „synem všech“ – prožije četná dobrodružství. Nejednou se ocitne v nebezpečí, stane se z něj hrdina a zmoudří. Nakonec se vrátí tam, kde je jeho místo – mezi lidi. |


Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!


Vlastně jsem to nikdy nečetl (akorát viděl). Nedávno jsme koupili toto vydání pro dceru, tak si to konečně přečtu :)
Stela (100%)

Ju ju kupte... knížka je to moc pěkná!! A hlavně čtivá... Taky bych si ji teď ráda přečetla znovu :)
tynny (100%)

No, já to samozřejmě znám jen z filmu, teď nedávno jsem se na to dívala. Je to úchvatný příběh a proto vlastně děkuji za tip na určitě bezvadnou knihu. Určitě ji musím mít :-)
keplik (95%)

Zrovna to ctu, prvni pulka je hodne stejna jako film, druha uz je o necem jinem. Ale straslive me zklamal Albatros, protoze u toho noveho vydani snad uplne vynechal korektury. Je tam fakt hodne chyb, ktere se do tisku dostat opravdu nemely. :-(
Miky_e (85%)

Až teď po přečtení Nekonečného příběhu...po těch mnoha letech, co jsem viděla film (a mockrát) si uvědomuju, jak moc jsou filmaři schopni pozměnit příběh...jelikož film a kniha...každý mi vyznívá v jiném duchu a s jinou atmosférou.... Ale stále stejně uchvacující svět Fantásie je v obou dvou!
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.