knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
7
hodnoceno 4

Obálka knihy Zloděj nebes

Richard Doetsch

kategorie dobrodružství, napětí
přidáno přidáno: 14.06.2007

Je to nejstřeženější poklad na světě. Obsahuje dávné tajemství. A to tajemství musí zůstat skryto... V maličké, silně opevněné místnosti severně od Sixtinské kaple se chystá k činu mistr zlodějů. Michael St. Pierre si zakládá na tom, že dokáže nepozorovaně proniknout i do těch nejstřeženějších míst a odnést vše, pro co přišel, aniž by po sobě zanechal stopy. Dnes to bude důležité víc než kdy jindy, protože na něj čeká nejtěžší úkol v celé zločinné kariéře: na zakázku záhadného cizince má ukrást největší poklad Vatikánu: dva starobylé klíče, zlatý a stříbrný. Michael netuší, k jakému zámku klíče patří. Bohužel netuší ani to, čeho se vlastně dopustil. Jako obyčejný smrtelník se dotkl nedotknutelného, a tak teď prchá z římských uliček až do kamenného kostelíku v Izraeli. Má s sebou jen ukradené klíče a sílící jistotu, že jeho nerozvážný čin bude mít vskutku děsivé následky... Ukradený poklad je totiž součástí dávného a přísně střeženého tajemství. Michael ho nikdy neměl poznat, ale teď už nemá na vybranou. Musí stanout tváří v tvář protivníku tak nebezpečnému a záludnému, že to překonává jeho nejšílenější představy...
Kde koupit knihu Zloděj nebes?


zapln-lightdalší knihy autora Richard Doetsch
13. hodina (85%), zloděj víry (100%)
zapln-lightantikvariát
mailbox LenkaVozihnojova  nabízí za 150 Kč [20.09.2009]

Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Zloděj nebes
Mia (95%)
přidáno přidáno: 14.06.2007 - 15:58
Něco jako Andělé a démoni Dana Browna, napínavý odpočinkový čtení :-)
pajonek (100%)
přidáno přidáno: 01.07.2007 - 19:28
mám, zatím nečetl, ale těším se
přidáno přidáno: 03.05.2010 - 08:01
Tahle kniha je pro mne obrovské zklamání. Nemyslím si, že se dá srovnávat s knihou Andělé a démoni, jak je uvedeno v předchozím komentáři. Je to jen jedna z dalších rádoby napodobenin Dana Browna s jednoduchým vyprávěním a téměř neznatelnou akcí. O napětí se nedá ani hovořit. Tedy to je alespoň můj názor.
gabkekoczi (100%)
přidáno přidáno: 06.09.2016 - 22:53
Kniha mě mile překvapila. Ze začátku to nevypadalo moc nadějně, než se přečtou všechny ty základní informace a člověk se zorientuje v tom, kdo je kdo a tak. Ale jakmile se začne děj trochu hýbat, musím říct, že jsem se nemohla od knihy odtrhnout a přečetla jsem jí jedním dechem.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek