knihi.cz
...založte si svůj deník teď!
knihy autoři čtenáři diskuze
6
hodnoceno 1

Obálka knihy Královna jihu

Arturo Pérez-Reverte

kategorie beletrie
přidáno přidáno: 12.01.2009

Teresa Mendozová je chytrá a odvážná žena, vážená občanka španělské Marbelly. Má skvělou intuici, "hlavu na čísla" i dost štěstí na to, aby se stala špičkou ve svém oboru podnikání, jímž je hašiš a kokain. Jako chudá mexická dívka se seznámila s "Blonďákem" Dávilou, pašerákem a letcem, který se živí transportem drogových zásilek do USA. Když však její milenec zahyne násilnou smrtí, musí se zachránit útěkem do Maroka. Naučí se řídit člun, nakládat a vykládat drogy, obchodovat Na středomořské pobřeží přišla v pravý čas - mafie hledají nové přepravce - a její závratná kariéra v kruhu zločineckých gangů začíná. Na scéně se objeví agenti americké Agentury pro potírání narkotik i jeskyně skrývající půl tuny kokainu, takže o překvapení není při budování Teresina "dopravního" impéria nouze...

Arturo Pérez-Reverte, autor, jehož bravurní vypravěčské schopnosti propojují napínavou četbu s ambicemi vysoké literatury, přichází s románem, který recenze směle přirovnávají k takovým dílům, jako je Kmotr Maria Puza nebo Hrabě Monte Cristo Alexandra Dumase.
Kde koupit knihu Královna jihu?

Originální název: La reina del sur

zapln-lightdalší knihy autora Arturo Pérez-Reverte
zapln-lightantikvariát
Žádná nabídka k prodeji. Chcete knihu prodat? Přidejte novou nabídku!
Sháníte tento titul? Vložte novou poptávku!
Sháníte tu to knihu? Chcete ji prodat? Zaregistrujte se a vložte svůj inzerát!
zapln-lightkomentáře a hodnocení knihy Královna jihu
rocked (100%)
přidáno přidáno: 10.07.2009 - 06:29
Trošku mi trvalo,než jsem si zvykl na dějovou linii příběhu,ale opět jsem se přesvědčil,že Arturo Pérez-Reverte je skvělý vypravěč.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2006-2024 | RSS: novinky, nové knihy, komentáře, diskuze, diskuzní fórum, citace, koupelnový nábytek